سینمای شناور پوکت

یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین جاذبه های گردشگری در شهر پوکت تایلند سینمای شناور پوکت می باشد. این سینمای شناور در سال 2012 افتتاح شده است و معروف به سینما مجمع الجزایر می باشد. اگر در کشور خود برای تماشای فیلم های سینمایی تنها وارد سالن های تاریک و سرپوشیده با هیچ امکانات خاصی می شوید در سینمای شناور پوکت تجربه تماشای فیلم های بین المللی در فضایی کاملا متفاوت در محاصره صخره های چند صد متری بر روی صندلی هایی نرم و راحت را از دست ندهید. حتی ممکن است شما گردشگران عزیز تور پوکت زمانی که محو تماشای طبیعت بکر اطراف سینمای شناور پوکت هستید بخشی از قسمت های فیلم را از دست بدهید!
 
 
سینمای شناور
 
 
 این سینما خاص و فوق العاده بین دو صخره عظیم و در نزدیکی هتل ها و اقامت گاه های ساحلی شهر پوکت قرار گرفته است. سازنده و طراح این اثر هنری یک معمار مجرب آلمانی بوده که با خلاقیت ویژه ای که در ابداع این سینما داشته بسیار مشهور شده است. پرده نمایش فیلم و تمامی صندلی ها همانند قایق طراحی شده است که بتوانند در حالت شناور روی آب بایستند. جنس به کار رفته شده در ساخت پایه های شناور در زیر صندلی ها و پرده نمایش از چوب های بازیلفتی مخصوص است که به هیچ عنوان باعث آلودگی آب سطح جزیره نمی شود.
 
 
سینمای شناور پوکت
 
 
 به وسیله قایق های مخصوص از ساحل به سینمای شناور پوکت که رسیدید به سمت صندلی های سینما هدایت می شوید و حس یک تکه چوب را که وسط دریا رها شده دارید و پس از کوچک ترین طلاتم ها شما تکان می خورید که بسیار بسیار برای گردشگران تور تایلند هیجان انگیز می باشد. این شهر افسانه ای توانسته علاوه بر جاذبه های طبیعی که برای به رخ کشیدن گردشگران خود دارد از دیگر امکانات خود استفاده کند و هر کسی را که قصد سفر دارد ، پوکت را مقصد سفر خود انتخاب کند. 
 
 
سینمای شناور جهان
 

تصاویر سینمای شناور پوکت

 
سینماهای عجیب
 
سینمای شناور پوکت
 
دیدنی های پوکت
 
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره سینمای شناور پوکت

شیما 14 مهر 97
2
سینمای شناور پوکت مساوی با زندگی رویایی و لاکچری هست...
عبادی 14 مهر 97
5
سینمای شناور پوکت مساوی با زندگی رویایی و لاکچری هست...
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر