معرفی شهر سوان

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 663
سوان نام یکی از شهر های کشور ارمنستان می باشد که به تازگی و به سبب جاذبه های گردشگری موجود در آن مورد توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته است و به همین جهت در این مقاله به معرفی این شهر خواهیم پرداخت.
سوان در استان کغارگونیک کشور ارمنستان قرار دارد و معروف ترین جاذبه موجود در آن دریاچه سوان می باشد، یکی دیگر از جاذبه های معروف این شهر قبرستان نوراتوس است که گردشگران در طول سفر به این شهر می توانند از آن بازدید کنند.
 
 
از دیگر جاذبه های موجود در شهر سوان می توان به صومعه سواناوانک، کلیسای سنت جیکوب، صومعه هایراوانک و غیره اشاره کرد.
گردشگران تور سوان پیش از سفر به این شهر باید اطلاعاتی کلی در رابطه با آب و هوای این شهر بدست آورند، باید بدانید آب و هوای سوان قاره ای و بسیار معتدل می باشد همچنین لازم به ذکر است که بهترین زمان برای سفر به سوان فصل تابستان می باشد، البته برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بهترین زمان سفر به سوان می توانید مقاله مربوطه در سایت لحظه آخر را مطالعه کنید.
شهر سوان با دارا بودن مساحتی بالغ بر 1000 کیلومتر مربع در فاصله 74 کیلومتری از شهر ایروان پایتخت ارمنستان واقع شده است و بیش از 20 هزار نفر جمعیت دارد که بسیاری از آن ها مسیحی می باشند.
خوب است بدانید که زبان مردم سوان ارمنی است و به همین برقراری ارتباط با مردم این شهر کمی دشوار به نظر می رسد به همین سبب به شما پیشنهاد می کنیم که با تور سوان به این شهر سفر کنید تا به کمک راهنمای تور بتوانید سفری راحت و به یادماندنی به این شهر را تجربه کنید.
برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با شهر سوان می توانید مقاله های موجود در صفحه تور سوان در سایت لحظه آخر را مطالعه نمایید.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/Destination/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%86

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به معرفی شهر سوان