فرودگاه بین المللی رفیق حریری بیروت

فرودگاه ها نقش مهمی در سفر افراد به نقاط مختلف جهان دارند، امروزه با پیشرفت صنعت گردشگری فرودگاه های بسیاری در نقاط مختلف جهان ساخته شده است. فرودگاه بین المللی رفیق حریری بیروت یکی از فرودگاه های مهم در کشور لبنان بوده که در شهر بیروت ساخته شده است. در این بخش از وب سایت لحظه آخر با ما همراه باشید تا به بررسی فرودگاه بین المللی رفیق حریری بیروت بپردازیم.
فرودگاه رفیق حریری بیروت در فاصله 9 کیلومتری از مرکز شهر بیروت در قسمت جنوبی این شهر احداث شده است. این فرودگاه بین المللی قصب اصلی شرکت های هواپیمایی وینگز آو لبنان، مد ایرویز، هواپیمایی خاورمیانه و ترنس مدیترنین ایرویز می باشد. گردشگران تور بیروت لازم است بدانند که کد یاتا این فرودگاه BEY بوده و کد ایکائو آن OLBA می باشد.
 
 
این فرودگاه دارای 3 باند فرود بوده که در ارتفاع 27 متری از سطح آب دریا ساخته شده اند، طول باند های فرود این فرودگاه به ترتیب 3800، 3395 و 3250 متر می باشد.
گردشگران تور لبنان باید بدانند که شرکت هوای هواپیمایی بسیاری در این فرودگاه فعالیت دارند، از ایرلاین های موجود در آن می توان به ایجین ایرلاینز، آئروفلوت، ایر فرانس، ایر عربیا، ایر صربیا، اصلس گلوبال، بلاویا، بی اچ ایر، بریتیش ایر، چک ایرلاینز، هواپیمایی امارات، فلای دبی، ایران ایر، گلف ایر، هواپیمایی ماهان، پگاسوس ایرلاینز، هواپیمایی قطر، ترکیش ایرلاینز و روتانا جت اشاره کرد. 
در این فرودگاه پرواز های متنوعی به نقاط مختلف جهان انجام می شود، مقاصد پروازی اصلی این فرودگاه عبارت اند از:
- پاریس
- تهران
- آتن
- مشهد
- بلگراد
- لندن
- ابوظبی
- استانبول
- بارسلونا
- آمستردام
- برلین
- شارجه
امروزه این فرودگاه یکی از پر تردد ترین فرودگاه های کشور لبان می باشد، طبق آمار بدست آمده در سال 2015 میلادی بیش از 7 میلیون گردشگر تور بیروت از این فرودگاه استفاده کرده اند.
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما