فرودگاه ال پرات بارسلون

فرودگاه ال پرات بارسلون یا فرودگاه بین المللی بارسلونا، دومین فرودگاه مهم کشور اسپانیا به شمار می رود که سالانه تعداد بی شماری از مسافران را جابجا می کند. فرودگاه بارسلونا که در سال 1918 احداث شده، دارای یک پل هوایی به سمت مادرید است که تا سال 2008 پرترددترین مسیر هوایی دنیا بود. این فرودگاه برای شرکت های هواپیمایی ویولینگ و نوستروم قطب اصلی محسوب می شود. کد یاتا و کد ایکائو این فرودگاه بین المللی به ترتیب BCN و LEBL است. 
فرودگاه ال پرات بارسلون  فرودگاهی همگانی و مسافربری بوده که در فاصله 10 کیلومتری از جنوب غرب بارسلون واقع شده و ارتفاع آن از سطح دریا 4 متر می باشد. این فرودگاه دارای 2 ترمینال بزرگ بوده که فاصله بین آن ها 4 کیلومتر است. ترمینال شماره 1 که مجهز تر بوده، اغلب در زمینه حمل و نقل بار فعالیت دارد و ترمینال شماره 2 که ترمینال قدیمی این فرودگاه بوده میزبان پروارهای مسافربری می باشد.
اغلب پروازهای این فرودگاه به مقصد اروپا و شمال آفریقا می باشد. فاصله هوایی تهران تا این شهر حدود 4300 کیلومتر است و گردشگران تور بارسلون می توانند به صورت پرواز مستقیم به فرودگاه بین المللی بارسلونا برسند.
فرودگاه ال پرات بارسلون دارای امکانات خوبی نظیر: رستوران، فروشگاه، کافی شاپ، خدمات پزشکی، پارکینگ، بخش استراحت مسافر، مراکز خرید، بوفه و غیره می باشد که گردشگران تور بارسلون می توانند از آن ها بهره ببرند. پلیس های امنیتی به صورت شبانه روزی در فرودگاه مشغول فعالیت هستند که در صورت بروز مشکل این امکان را دارید که به آن ها مراجعه نمایید.
*راه های دسترسی
گردشگران تور اسپانیا برای رفتن به مرکز شهر، می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی که در فرودگاه وجود دارد بهره ببرند. تاکسی، مترو، اتوبوس و قطار راه های مختلفی است که می توانید هر یک را انتخاب کنید. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر
درج نظر