امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به میزبانی شایسته از گردشگران به روش رنتی جا

میزبانی شایسته از گردشگران به روش رنتی جا

شاید شما هم جز کسانی هستید که مدت هاست به سفر نرفته اید حتما دلتان برای صدای موج های دریا و خش خش برگ های ریخته شده در جنگل تنگ شده است و شاید هم بارها در ذهنتان خاطرات خوب سفرهایتان را مرور کرده اید؛ همه ما حداقل یک بار هم که شده در مسافرت هایمان در اقامتگاه غیر هتلی اقامت داشته ایم و احتمالا هم با اجاره ویلا برای چند روز در مقصد خود در کنار همسفرانمان لذت بخش ترین لحظات را تجربه کرده ایم و در این روزها به دلیل محدودیت در زندگی به روال عادی گذشته متوجه بسیاری از دل خوشی های کوچکمان شده ایم که در حال حاضر از ما دریغ شده است اما کم کم باید به روال گذشته بازگردیم و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی زندگی را از سر بگیریم. قصد داریم به شما بگوییم که اگر در شرایطی قرار گرفته اید که باید به سفر بروید و یا در شهر دیگری با رعایت مسائل بهداشتی برای چند روز اقامت داشته باشید چگونه با خاطری آسوده در جایی به غیر از منزل خودتان اسکان داشته باشید .

 

رنتی جا


معرفی سایت رزرواسیون رنتی جا (Rentija.com)

ما در زمانه ای زندگی می کنیم که اغلب کارها به کمک اینترنت انجام می شود. یکی از مسائل و مشکلاتی که به کمک این تکنولوژی به راحتی حل شده ناشناخته های حوزه سفر و گردشگری در تمام جهان است. رنتی جا یکی از سایت هایی است که به خوبی توانسته در حوزه گردشگری و خدمات رزرو اقامتگاه آنلاین در داخل کشور ورود کند و عملکرد خوب و مناسبی از خود نشان دهد.
در رنتی جا، انواع مختلف اقامتگاه های غیر هتلی را با امکانات متفاوت و قیمت های متناسب با شرایط واحد مذکور در اختیار شما قرار داده  اند تا بتوانید بهترین را انتخاب کنید و قبل از اینکه اقامتگاهی را در اختیار گردشگران قرار دهند، ابتدا شرایط و امکانات آن را به خوبی بررسی میکنند و چنانچه واحد مورد نظر شرایط خوبی برای اسکان داشت، با مالک توافق میکنند. ذکر این نکته از آن جهت است که بدانید راحتی و رفاه شما برای میزبان شایسته ای همچون رنتی جا از هر چیزی دیگر مهم تر است.

 

اجاره اقامتگاه در رنتی جا

 

تجربه اقامت امن با رنتیجا

یکی از مواردی که در مورد سایت های رزرواسیون باید به دقت مورد توجه قرار گیرد، امنیت و اعتمادی است که سایت مذکور باید از آن برخوردار باشد. که سایت رنتی جا، برای آنکه بتواند اعتماد و خیال آسوده مسافران را جلب کند، تمام اقداماتی حقوقی و قانونی مورد نیاز را کسب کرده و به طریق کاملا قانونی تمام فعالیت های خود را انجام می دهد.و شما گردشگران تنها هزینه ای که برای اجاره اقامتگاه پرداخت می کنید، همان مبلغی است که مالک تعیین کرده است. 
تمام سعی و تلاش این گروه این است که شما برای مسافرتی که در پیش رو دارید، کمترین دغدغه و بیشترین لذت را در طول اقامت خود تجربه کنید. اما در صورتی که مالک تقاضای دریافت وجه اضافه از شما را داشت، در اولین فرصت با پشتیبانان همیشه فعال آن تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.
آسودگی خیال شما از پیدا کردن اقامتگاهی با بهترین کیفیت اصلی ترین هدف این سایت است و رنتی جا در محدوده ای که قانون برایش تعیین کرده است، تمام کارها و فعالیت های خود را انجام می دهد و نیازی نیست که شما از این بابت هیچ گونه نگرانی داشته باشید. کافی فقط در مرورگر خود نام این سایت را جستجو کنید و دیگر تمام نگرانی های خود از بابت محل اسکان را فراموش کنید.

اقامتگاه های ضد عفونی شده در رنتی جا

 همچنین در سایت رنتی جا تمام میزبانان باید مجوز فعالیت از وزارت بهداشت برای اقامتگاهشان دریافت کرده باشند در غیر این صورت اجازه فعالیت در رنتی جا و پذیرش مسافر از طریق این سایت را ندارند.
 
 

درج نظر

تورهای داخلی

تور کیش از مشهد 27 و 28 اردیبهشت
3 شب
زاگرس زاگرس
کیش ا ... کیش ایر
اسطوره بیستون
28 اردیبهشت - 31 اردیبهشت

تور مشهد 30 اردیبهشت
4 شب
زاگرس زاگرس
زاگرس زاگرس
سیف گشت
30 اردیبهشت - 3 خرداد

تور کیش 31 اردیبهشت
4 شب
تابان تابان
کیش ا ... کیش ایر
سیف گشت
31 اردیبهشت - 4 خرداد

تور زمینی مشهد 29 اردیبهشت
3 شب
قطار ... قطار اتوبوسی صبا
قطار ... قطار 6 تخته پارسی
اسطوره بیستون
29 اردیبهشت - 1 خرداد

تور قشم 31 اردیبهشت
5 شب
قشم ا ... قشم ایر
تابان تابان
گردشگر زمان
31 اردیبهشت - 5 خرداد

تور کیش از اصفهان 27 و 28 اردیبهشت
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
کیش ا ... کیش ایر
اسطوره بیستون
27 اردیبهشت - 30 اردیبهشت

تور شیراز 28 اردیبهشت
3 شب
ایران ... ایران ایر
ایران ... ایران ایر
الیما گشت
28 اردیبهشت - 1 خرداد

تور کیش از اصفهان 27 اردیبهشت
3 شب
کیش ا ... کیش ایر
زاگرس زاگرس
دانیار سفر پارسیان
27 اردیبهشت - 30 خرداد

تور مشهد 31 اردیبهشت
3 شب
کاسپین کاسپین
وارش وارش
الیما گشت
31 اردیبهشت - 3 خرداد

تور کیش 31 اردیبهشت ( اقساطی )
4 شب
تابان تابان
زاگرس زاگرس
پیام توسعه صبا
31 اردیبهشت - 4 خرداد