هزینه اقامت در لنکاوی

لنکاوی یکی از مقاصد توریستی محبوب در مالزی می باشد، بسیاری از گردشگران برای سفر به مکانی با جذابیت های اکوسیستمی بی شمار، لنکاوی را انتخاب می کنند. سفر به این جزیره خوش منظر، هزینه های گوناگونی دارد که مهم ترین آن هزینه اقامت در لنکاوی می باشد. پیش از هر توضیحی باید بگوییم که واحد پول کشور مالزی رینگیت است.
در جزیره لنکاوی هتل های متنوعی وجود دارد که هر گردشگری این امکان را دارد با هر بودجه ای اقامتی دلنشین را تجربه کند.
*هتل های ارزان قیمت
هتل های ارزان قیمتی که در این جزیره وجود دارد برای یک شب اقامت حدود 55 رینگیت هزینه در پی داشته که از این بین می توان به هتل های Norlina Homestay، Malibest Resort و Twin Peaks Island Resort  اشاره کرد.
*هتل های رده متوسط
هتل های رده متوسط نسبت به امکاناتی که به گردشگران تور لنکاوی ارائه می دهند قیمت مناسبی دارد، هزینه این هتل ها از 80 رینگیت به بالا می باشد.
*هتل های گران قیمت
اما هتل های لوکس و گران قیمت موجود در جزیره لنکاوی خدمات و امکانات فوق العاده ای را در اختیار گردشگران تور مالزی قرار می دهند و به همین دلیل هزینه اقامت در لنکاوی را بالا می برند. هزینه این هتل ها از 300 رینگیت تا 1500 رینگیت می باشد. از بهترین هتل هایی که می توانید برای اقامت در این جزیره برگزینید می توان به هتل Berjaya Resort یا هتل The Datai Langkawi اشاره کرد.
افزون بر هتل های گوناگون، هاستل ها و آپارتمان هایی هم در این جزیره وجود دارد که گردشگران تور لنکاوی می توانند از آن ها بهره ببرند. هزینه هاستل ها بین 25 الی 100 رینگیت می باشد که در صورت استفاده، هزینه اقامت در لنکاوی بسیار مقرون به صرفه تمام می شود. همچنین هزینه اسکان در آپارتمان های این جزیره از شبی 50 رینگیت تا 1500 رینگیت است. 
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات مردم درباره هزینه اقامت در لنکاوی

عليزاده 4 اسفند 97
4
شركتهاي طرف قرارداد تور در مالزي بسيار بي مسوليت هستند و فقط تا توري از انها ميخريد با شما هستند و به هيچ وجه پي گير مسافر نيستند ليدرها به بهانه هاي مختلف هزينه حمل و نقل را به گردن مسافر مي اندازند
درج نظر