هزینه خوراک در دانمارک

📅 بروزرسانی : ۱۶ آذر ۱۳۹۹ بازدید : 275

دانمارک کشوری توریستی و پرطرفدار است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. سفر به دانمارک همواره با هزینه هایی مانند اقامتگاه، رفت و آمد، خرید، بازدید و غیره به همراه است و جالب است بدانید دانمارک یکی از کشورهای گران اروپا می باشد که به موجب آن، هزینه سفر نیز بالا خواهد بود. دانمارک غذاها و رستوران های بی نظیری دارد که به موجب آن، هزینه خوراک در دانمارک یکی از مهم ترین فاکتورهای هزینه سفر می باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی هزینه خوراک در دانمارک بپردازیم.

همواره غذاهای دانمارکی برای گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند از اهمیت بالایی برخوردارند. در میان غذاهای دانمارکی برخی از آن ها شامل موارد زیر هستند:

اسموربرود: ساندویچی محبوب که با نان چاودار به همراه شاه میگو، گوشت، ماهی، تخم مرغ و یا سبزیجات سرو می شود.

ایبلسکایور: پنکیک هایی کوچک که درون آن ها سیب قرار گرفته و بر روی آن مارمالاد و شکر ریخته می شود و جالب است بدانید ایبلسکایور در کریسمس از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد/

کارتوفلر: یکی از غذاهای لذیذ و پرطرفدار دانمارکی است که در وافع سیب زمینی جوشانده شده در آب به همراه سبزیجات و یا شکر می باشد.

شیرینی دانمارکی: تاریخچه شیرینی دانمارکی که در ایران هم بسیار پرطرفدار می باشد به سال 1850 باز میگردد. در آن سال نانوایان دانمارک اعتصاب کردند که به موجب آن، نانوایی ها از کشورهایی مانند اتریش اقدام به استخدام نانوا کردند. افرادی که از اتریش آمدند، با ارائه روش های متفاوت پخت و پز شیرینی، شیرینی های لذیذ و متفاوتی را ارائه دادند که همچنان بسیار پرطرفدار هستند.

گردشگران تور دانمارک جهت میل کردن غذاهای مختلف در این کشور، با رستوران های زیادی روبرو می شوند که هزینه میل کردن یک وعده غذایی در رستورانی غیرلوکس، نزدیک به 150 کرون می باشد و این رقم با توجه به نوع غذای انتخابی و رستوران، متغیر خواهد بود. همچنین جالب است بدانید در دانمارک رستوران های لوکس و بسیار با کیفیتی هم وجود دارد که دارای ستاره میشلین بوده و گردشگران می بایست بیش از 400 کرون برای هر وعده غذایی پرداخت کنند و با رفتن به این رستوران ها، هزینه خوراک در دانمارک افزایش محسوسی را تجربه می کند.

در صورتیکه گردشگران تور دانمارک قصد داشته باشند تا از مارکت های شهر، مایحتاج خوراک خود را تامین کنند خوب است قیمت حدودی برخی از اجناس را بدانند:

قیمت یک لیتر شیر 30 کرون، قیمت یک کیلو مرغ، گوشت و پنیر محلی به ترتیب 27.38، 41.22 و 33.19 کرون، قیمت یک کیلو از میوه جات و صیفی جات هم بطور میانگین 10 کرون.

در آخر لازم به ذکر است گردشگران جهت هزینه در دانمارک می بایست از واحد پولی رایج کرون استفاده نمایند و اطلاعاتی که در این مطلب ارائه شد مربوط با سال 2018 می باشد.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/tourism-Guide-Full-information/7328-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%A7%DA%A9-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به هزینه خوراک در دانمارک