هزینه سفر به میلان

میلان یکی از شهرهای مهم ایتالیا می باشد که با وجود جاذبه های گردشگری بی نظیری که دارد، مورد بی لطفی گردشگران قرار گرفته است، با این وجود ما قصد داریم تا هزینه سفر به میلان را برای آن دسته از کاربرانی که تمایل دارند به این شهر دیدنی سفر کنند، شرح دهیم.
بخشی از هزینه سفر به میلان به هزینه های ماقبل سفر نظیر دریافت ویزا مربوط می شود، اما هزینه هایی در طول سفر وجود دارد بخش اعظم هزینه سفر به میلان را تشکیل می دهد.
*هزینه حمل و نقل
حمل و نقل عمومی در شهر میلان به وسیله اتوبوس، تاکسی و مترو انجام می شود. برای استفاده از مترو و اتوبوس 2 نوع بلیط وجود دارد:
-بلیط روزانه: گردشگران تور میلان می توانند با تهیه این بلیط با قیمت 3 یورو، سفری دو طرفه در داخل شهر داشته باشند.
-بلیط ماهانه: 35 یورو
همچنین استفاده از تاکسی قیمت بیشتری را شامل می شود که از حدود 6 یورو به بالا می باشد.

*هزینه اقامت
هتل های متنوعی در این شهر وجود دارد که گردشگران تور میلان بر اساس شرایط خود می توانند هر یک را انتخاب کنند:
-هتل های ارزان قیمت: از 35 یورو
-هتل های رده متوسط: از 40 یورو
-هتل های لوکس و 5 ستاره: از 180 یورو
در این شهر هاستل هایی هم وجود دارد که در صورت استفاده از آن ها هزینه های گردشگران تور ایتالیا کاهش چشمگیری پیدا می کند.
*هزینه خوراک
همانند هتل های متنوع، رستوران های گوناگونی در این شهر احداث شده است که قیمت رستوران های ارزان قیمت از 13 یورو آغاز می شود و صرف غذا در رستوران های رده متوسط نیز حدود 30 یورو هزینه در پی دارد، همچنین اگر تمایل داشته باشید در رستوران های لوکس این شهر غذا میل کنید باید مبلغی در حدود 90 یورو بپردازید. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز هزینه سفر به میلان
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری