امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به صوفیه

هزینه سفر به صوفیه

شهر صوفیه یکی از شهرهای دیدنی بلغارستان می باشد که توریست های زیادی را هرساله به سوی خود جذب می کند. صوفیه در حالت کلی، شهری ارزان است که سفر به آن هزینه های گزافی را در پی ندارد. برای اطلاع از هزینه سفر به صوفیه در ادامه ما را همراهی کنید.
بخشی از هزینه سفر به صوفیه به مخارج قبل از سفر برمی گردد که باید انجام شود، اما مهم ترین هزینه هایی که برای سفر به این شهر لازم است گردشگران تور صوفیه در نظر بگیرند، به شرح زیر می باشد:
*هزینه حمل و نقل
مخارج مربوط به حمل و نقل عمومی بخشی دیگر از هزینه سفر به صوفیه را تشکیل می دهد. برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می توانید از بلیط های مخصوصی با قیمت حدود 2 لف بهره ببرید. لازم به ذکر است که بدانید هزینه تاکسی نیز در این شهر مناسب است و قیمت ثابت آن در حدود 1 لف است که گردشگران تور بلغارستان امکان بهره بردن از آن را دارند.
*هزینه اقامت
مبحث اقامت در این شهر برای هیچ توریستی نگران کننده نمی باشد و آن ها می توانند با هر مقدار بودجه ای در این شهر اقامت خوبی داشته باشند. قیمت هتل های این شهر به شرح زیر می باشند:
-هتل های لوکس و 5 ستاره: بین 700 هزار تومان تا 1200000 تومان
-هتل های 4 ستاره: بین 300 هزار تومان تا 850 هزار تومان
-هتل های 3 ستاره: بین 200 تا 500 هزار تومان
علاوه بر این هتل ها می توانید در هاستل های شهر صوفیه که قیمت مناسب تری دارند، اقامت پیدا کنید.
*هزینه خورد و خوراک
قیمت غذا در رستوران های ارزان قیمت این شهر حدود 10 لف، در رستوران های سطح متوسط حدود 21 لف و در رستوران های گران قیمت 42 لف می باشد که گردشگران تور صوفیه می توانند هر یک را انتخاب کنند. همچنین رستوران های زنجیره ای مک دونالد با قیمت تقریبی 8 لف انتخاب مناسب تری است. 
درج نظر