هزینه سفر به جیپور

سفر به شهر جیپور برای هر گردشگری می تواند جذاب و خاطره ساز باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر ما قصد داریم تا اطلاعاتی در زمینه هزینه سفر به جیپور ارائه دهیم، پس در ادامه با ما همراه باشید. واحد پول این شهر روپیه می باشد. هزینه سفر به جیپور شامل بخش های گوناگونی می شود که عبارت اند از:

*هزینه خوراک

یکی از بخش های مهم سفر به این شهر مبحث خورد و خوراک می باشد. رستوران های گوناگونی در سطح شهر جیپور وجود دارد که نسبت به کیفیت غذاها و منطقه ای که در آن هستند، قیمت های مختلفی دارند. برای مثال هزینه خوردن غذا در رستوران های لوکس و شیک این شهر حدود 500 روپیه هزینه دارد، در صورتی که این مبلغ در رستوران های رده متوسط 250 روپیه و در رستوران های ارزان قیمت 150 روپیه می باشد. همچنین گردشگران تور جیپور می توانند با پرداخت حدود 200 روپیه در فست فودهای زنجیره ای غذایی لذت بخش میل کنند.

*هزینه اقامت

یکی از مهم ترین قسمت های هزینه سفر به جیپور مربوط به اقامت و هتل می شود. به طور کلی می توان گفت هزینه اقامت در هتل های لوکس این شهر حدود 2500 روپیه و اقامت در هتل های رده متوسط حدود 1000 روپیه هزینه دارد. همچنین گردشگران تور هند برای کاهش هزینه های خود می توانند اقامت در هتل های ارزان با قیمت حدود 400 روپیه و یا اسکان در هاستل های سطح شهر با قیمت 100 روپیه را انتخاب کنند.

*هزینه حمل و نقل

گردشگران تور جیپور می توانند برای جابجایی در نقاط مختلف شهر و بازدید از مکان های گردشگری و تاریخی جیپور از وسایل حمل و نقل عمومی بهره ببرند که بلیط آن ها حدود 20 روپیه می باشد. همچنین تاکسی در این شهر کمی گران است و قیمت ثابت آن 50 روپیه می باشد و نسبت به مسافتی که می پیمایید هزینه افزایش می یابد. 

گزارش مشکل
درج نظر