Lahzeakhar.com
امتیاز 4.7 از 5 | از 376 کاربران به تور جیپور
تور هند نوروز
7
ماهان - ماهان
10 فروردین - 18 فروردین
ژینو پرواز
13,000,000 + 850 دلار
1
از 10 فروردین تا 18 فروردین
7
ماهان - ماهان
13,000,000 850 دلار
مشاهده تور

در ادامه صفحه تور جیپور می توانید لیستی از به روز ترین تورهای جیپور آژانس های مسافرتی با ایرلاین های مختلف، همینطور تعداد شب متفاوت را مشاهده فرمایید. نرخ تمامي تور ها به صورت روزانه بررسي مي شود همچنین جهت دریافت نرخ تور دلخواه خود می توانید با آژانس های مسافرتی فعال در وب سایت لحظه آخر تماس حاصل فرمایید.

در این قسمت از سایت قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با شهر جیپور در اختیار ‏کاربرانی که قصد سفر با تور جیپور را دارند قرار دهیم در ادامه با لحظه آخر همراه باشید ‏تا این شهر زیبا را بیشتر بشناسید.  شهر جیپور بزرگترین شهر و مرکز ایالات راجستان کشور زیبا و توریستی هند می باشد که ‏در قسمت شمال غربی این کشور واقع شده است. تاریخ غنی این شهر همچنین جاذبه های فراوانی که در خود جای داده است باعث شده ‏تا سالانه گردشگران زیادی از اقصی نقاط جهان با تور جیپور به این شهر سفر کنند. 
اگر قصد سفر با تور هند را دارید باید بدانید بر اساس آمار ارائه شده جمعیت این شهر ‏در سال 2003 میلادی حدود 3 میلیون جمعیت داشته است و اغلب مردم آن به زبان ‏هندی و راجستانی تکلم می کنند و همچنین خوب است بدانید که ساکنان شهر جیپور ‏پیرو دین و مذهب های متفاوتی مانند هندوئیسم، اسلام و آیین بودایی هستند. 
همانطور که پیش تر اشاره کردیم این شهر جاذبه های گردشگری و تاریخی زیادی را در ‏خود جای داده است که برخی از این جاذبه ها عبارتند از کاخ شهر، هاوا محل، رصد خانه ‏جانتار مانتار، موزه آلبرت هال، باغ وحش جیپور، جال محل، قلعه آمیر، قلعه جاگار، ‏بازارچه های متعدد، الفنتستیک وغیره که گردشگران تور جیپور می توانند از تمامی این ‏جاذبه ها دیدن کنند. 
همچنین گردشگران تور جیپور می توانند اجناسی نظیر صنایع دستی هندی، لباس های ‏زیبا هندی، خوراکی و ادویه های خاص، چای، عطر، گانش، گیاهان طبی آبورودا، زیور ‏آلات هندی و غیره را از بازارچه ها و مراکز خرید جیپور به عنوان سوغاتی خریداری کنند.  همچنین جالب است بدانید که این شهر به دلیل دارا بودن تعداد زیادی از ساختمان ‏های صورتی رنگ به شهر صورتی معروف شده است و سالانه گردشگران زیادی برای ‏دیدن این شهر صورتی با تور جیپور سفر می کنند.
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است