امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه سفر به لیسبون

هزینه سفر به لیسبون

اگر جزء آن دسته از گردشگرانی هستید که قصد سفر به شهر لیسبون، پایتخت پرتغال را دارد، حتما میدانید لیسبون هم همانند سایر کشور ها و شهر های اروپایی، از هزینه های بالایی برای اقامت و سفر برخوردار می باشد. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی جزئیات هزینه سفر به لیسبون بپردازیم.

شهری خوش آب و هوا، مملو از جاذبه های گردشگری و تاریخی، خانه های قدیمی رنگارنگ و تفریحات مختلف باعث شده لیسبون به همراه جمعیت نیم میلیون نفری خود، سالانه میزبان میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا باشد. گردشگران تور لیسبون برای اقامت در این شهر با هتل هایی روبرو می شوند که با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می دهند از محدوده قیمتی متفاوتی برخوردار هستند. برای اقامت در هتل هایی با امکانات معقول و قیمت مناسب می بایست میانگین 40 یورو برای هر شب اقامت پرداخت شود که این مبلغ برای هتل های لوکس لیسبون تا بیش از 100 یورو نیز افزایش پیدا می کند. همچنین لازم به ذکر است اگر قصد اجاره آپارتمان برای اقامت در لیسبون را دارید، می بایست ماهیانه به طور میانگین 700 یورو پرداخت نمایید.

تغذیه و خوراک در لیسبون از قیمت های معقولی برخوردار هستند بطوریکه جهت خرید در یک مارکت و تامین مواد غذایی مورد نیاز، میانگین 10 یورو کافی می باشد. همچنین لازم به ذکر است اگر قصد میل کردن غذاهای مختلف در رستوران های لیسبون را دارید، می بایست میانگین 8 یورو برای هر وعده غذایی پرداخت کنید.

گردشگران تور لیسبون برای جابجایی در سطح شهر و بازدید از جاذبه های گردشگری و تفریحات مختلف لیسبون می توانند از خودرو های اجاره هم استفاده کنند اما به دلیل بالا بودن هزینه اجاره وسایل نقلیه شخصی، استفاده از حمل و نقل عمومی به صرفه تر می باشد بطوریکه هزینه بلیط یک طرفه سرویس حمل و نقل محلی 1.45 یورو و برای استفاده از تاکسی های شهر، 3.25 یورو پرداخت شود. لازم است بدانید هنگام ورود به تاکسی 3.25 یورو، به ازای هر کیلومتر 0.47 یورو و برای هر ساعت استفاده از تاکسی 14.80 یورو می بایست پرداخت شود.

 

درج نظر