امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به موناکو

بهترین زمان سفر به موناکو

اگر قصد سفر به مناکو و اخذ اطلاعات راجع به بهترین زمان سفر به موناکو دارید با ما همراه باشید. در این مطلب قصد داریم به بررسی بهترین زمان سفر به موناکو بپردازیم.
موناکو یکی از مقاصد گردشگری لوکس در اروپا است که به زندگی اشرافی، قمارخانه ها و گران ترین بناها مشهور می باشد. سالانه گردشگران مختلفی از سراسر دنیا به موناکو سفر می کنند. موناکو دومین کشور کوچک جهان محسوب می شود و از کشور های ساحلی اروپا نیز می باشد.
موناکو آب و هوایی مدیترانه ای دارد که به این دلیل در فصل زمستان، موناکو پوشیده از برف بوده و میزان بارش برف و باران به بیشترین حد خود می رسند. در فصل زمستان ورود گردشگران به موناکو به کمترین میزان خود رسیده و گردشگران تور موناکو که به این کشور سفر می کنند می توانند از تفریحات زمستانی مانند اسکی و غیره بازدید به عمل بیاورند.
فصل تابستان توریستی ترین فصل موناکو می باشد. موناکو در این فصل شاهد بیشترین حجم ورود گردشگر است که به موجب آن علاوه بر شلوغ بودن شهر و بالا بودن قیمت اقامتگاه، حمل و نقل و بازدید از مکان های دیدنی شهر، پیدا کردن اقامتگاه مناسب نیز می تواند برای گردشگران تور موناکو دشوار باشد. لازم به ذکر است در فصل تابستان موناکو دارای میانگین دمای 27 درجه و کمترین میزان بارش خواهد بود.
اما فصل های بهار و پاییز را می توان بهترین زمان سفر به موناکو نامید. در این دو فصل گردشگران کمتری نسبت به تابستان به موناکو سفر می کنند و قیمت اقامتگاه ها و هزینه های دیگر، نسبت به تابستان ارزان تر خواهد بود. همچنین گردشگران تور موناکو جالب است بدانید اگر قصد دارید از فستیوال ها، جشن ها، کنسرت ها و رویداد های مهم موناکو بازدید به عمل بیاورید، فصل بهار و پاییز می تواند بهترین فصل ها برای سفر به موناکو باشند.

 

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به موناکو

کیانا معماری 29 مرداد 97
0
همه ی فصل ها بهترین زمان سفر به موناکو هست همین و بس
درج نظر