امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به بارسلون

بهترین زمان سفر به بارسلون

سالانه میلیون ها گردشگر که قصد سفر به بارسلون را دارند، می خواهند اطلاعاتی راجب بهترین زمان سفر به بارسلون داشته باشند. در ادامه این مطلب به بررسی بهترین زمان سفر به بارسلون می پردازیم.
بارسلون، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد. این شهر یکی از شهر های ساحلی اسپانیا است که به همین دلیل، آب و هوایی گرم و شرجی دارد به همین دلیل در اکثر روز های سال، سواحل بارسلون یکی از شلوغ ترین تفریحاتی است که گردشگران می توانند از آن بازدید کنند.
در فصل بهار یا ماه های می تا ژوئن، بارسلون بهترین آب و هوا را برای گردشگران تور بارسلون دارد. بارسلون در این فصل دارای میانگین دمای 20 درجه سانتی گراد می باشد که سفری دلپذیر را برای گردشگران به ارمغان می آورد. همچنین لازم به ذکر است در این فصل، گردشگران کمتری نسبت به فصل تابستان به بارسلون سفر می کنند که نکته حائز اهمیتی می باشد.
فصل تابستان یا ماه های جولای تا آگوست، بارسلون میزبان بیشترین حجم گردشگر است. در این فصل، آب و هوای شهر گرم و شرجی است و میانگین دما در این فصل به 26 درجه سانتی گراد می رسد.
در فصل پاییز یا ماه های سپتامبر تا دسامبر، به دلیل بارش باران و میانگین دمای 20 درجه در روز و 10 درجه در شب، از میزان گردشگران کاسته می شود. اما لازم است بدانید در این فصل جشن ها و فستیوال های مختلفی مانند مراسم سال نو و غیره برگزار می شود.
فصل زمستان یا ماه های ژانویه تا آوریل، مقرون به صرفه ترین ماه برای گردشگران تور بارسلون است. این ماه به دلیل اینکه گردشگران کمتری به این شهر سفر می کنند، تمامی هتل ها، جاذبه های گردشگری و تفریحات شهر از قیمت های ارزان تری برخوردارند.
 

درج نظر