امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به بوداپست

بهترین زمان سفر به بوداپست

شهر بوداپست، پایتخت کشور مجارستان، یکی از مقاصد گردشگری محبوب می باشد و ‏سالانه ایرانیان زیادی با تور بوداپست به این شهر زیبا سفر می کنند اگر شما هم قصد ‏سفر با تور بوداپست را دارید در ادامه با ما همراه باشید تا در این مقاله اطلاعاتی کلی در ‏رابطه با بهترین زمان سفر به بوداپست در اختیار شما قرار دهیم.  
گردشگران تور بوداپست باید توجه داشته باشند که این شهر دارای آب و هوای قاره ای و ‏مرطوب است بدین معنا که آب و هوای این شهر در اغلب اوقات سال ملایم و بسیار ‏معتدل می باشد البته خوب است بدانید که زمستان های این شهر نسبتاً سرد بوده و ‏میانگین دمای شب های زمستان در بوداپست بین ‏‎-15‎‏ تا 0 درجه سانتی گراد متغیر ‏می باشد. 
اگر قصد سفر با تور بوداپست را دارید باید بدانید که از نظر آب و هوایی محدودیتی ‏برای سفر به این شهر ندارید و در هر زمان از سال می توانید با خیالی آسوده به آن سفر ‏کنید.  
اما اغلب گردشگران تور بوداپست در بازه های زمانی ماه مارس تا ماه می و ماه سپتامبر ‏تا ماه نوامبر به این شهر زیبا و توریستی سفر می کنند چرا که در زمان های ‏ذکر شده این شهر دارای آب و هوای بسیار مطلوب می باشد. 
بنابراین بهترین زمان سفر به بوداپست ماه های مارس، آوریل، می، سپتامبر، اکتبر و ‏نوامبر می باشد. 
لازم به ذکر است گردشگرانی که در بازه های زمانی ذکر شده به بوداپست سفر می کنند ‏با جمعیت زیادی از گردشگران در این شهر رو به رو می شوند. 
همانطور که پیش تر اشاره کردیم شما می توانید در هر زمان از سال به این شهر سفر ‏کرده و از دیدن زیبایی های آن لذن ببرید. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی در رابطه با بهترین زمان سفر به بوداپست به ‏دست آورید.‏
درج نظر