امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه سفر به پکن

هزینه سفر به پکن

شهر پکن واقع در کشور چین، یکی از مهم ترین شهر ها در این کشور محسوب می شود. این شهر در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته است. سالانه میلیون ها گردشگر برای بازدید از این شهر، تور پکن را در برنامه سفر خود قرار می دهند. یکی از مسائل مهمی که گردشگران قبل از سفر به این شهر باید بدانند، هزینه سفر به پکن می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به پکن در اختیار شما قرار دهیم.
به طور کلی هزینه ها در این شهر بالا تر از تهران می باشد. واحد پول کشور چین یوان می باشد. گردشگران تور پکن بهتر است که همراه خود دلار ببرند و در این صرافی های پکن دلار های خود را به یوان تبدیل کنند.
هزینه دریافت ویزای چین با توجه به نوع ویزا از 100 دلار تا 300 دلار است. همچنین هزینه پرواز ها به سمت این شهر بالا بوده و متوسط هزینه تور پکن در حدود 6 میلیون تومان می باشد.
هزینه اقامت در این شهر یکی از مسائل مهم در بررسی هزینه سفر به پکن می باشد. در این شهر هتل های بسیاری برای اقامت گردشگران تور چین وجود دارد. هزینه هر شب اقامت در هتل های 2 ستاره پکن از 120 یوان، هتل های 3 ستاره از 180 یوان، هتل های 4 ستاره از 260 یوان و هزینه اقامت در هتل های 5 ستاره از 1300 یوان تا 3000 یوان می باشد. همچنین هزینه هر شب اقامت در هاستل های این شهر در حدود 50 یوان است.
هزینه خورد و خوراک در این شهر برای رستوران های ارزان قیمت در حدود 20 یوان، در رستوران های متوسط حدود 50 یوان و در رستوران های لوکس از 90 یوان به بالا می باشد.
یکی دیگر از مسائل مهم در مقاله هزینه سفر به پکن، هزینه حمل و نقل در این شهر می باشد. برای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر باید کارت هوشمندی به نام یکتانگ را تهیه کنید. هزینه استفاده از مترو در این شهر 3 یوان، اتوبوس 2 یوان، تاکسی 15 یوان و برای استفاده از ریکشا ها باید 20 یوان بپردازید.
درج نظر