امتیاز 5 از 5 | از بین 114 امتیاز دهنده به بهترین زمان سفر به سوریه

بهترین زمان سفر به سوریه

کشور سوریه که در جنوب غرب قاره آسیا و در سواحل دریای مدیترانه واقع شده است، به سبب میزبانی از حرم مطهر حضرت زینب (س)، از جمله کشور های توریستی و مذهبی خاورمیانه محسوب می شود. گردشگران و زائران فراوانی برای زیارت حرم حضرت زینب مسافت های طولانی را طی کرده و به کشور سوریه و شهر دمشق سفر می کنند. اگر شما نیز از علاقه مندان سفر به این مقصد گردشگری هستید، ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید تا با بهترین زمان سفر به سوریه آشنا شوید.
برای آن که گردشگران و مسافران تور سوریه را با بهترین زمان سفر به سوریه، آشنا سازیم ابتدا باید شرایط آب و هوایی آن را مورد بررسی قرار دهیم. کشور سوریه به طور کلی دارای اقلیم آب و هوایی متعددی در نقاط مختلف کشور است که در ادامه هر یک را به اختصار شرح خواهیم داد: گردشگرانی که قصد سفر به مناطق کوهستانی این کشور را دارند باید بدانند این نواحی از آب و هوای معتدل و کوهستانی تشکیل شده است. همچنین دشت های داخلی آن از آب و هوای معتدل و مرطوبی برخوردار است. صحرای سوریه نیز دارای اقلیم آب و هوایی گرم و خشک بوده و در تمام طول سال هوا در این نواحی بسیار گرم است.
اما اگر بخواهیم بهترین زمان سفر به سوریه را به گردشگران تور سوریه معرفی نماییم باید آب و هوای آن را در طول فصول مختلف شرح دهیم. بنابرین مسافران این مقصد گردشگری باید بدانند، آب و هوای این کشور در فصال تابستان بسیار گرم و خشک است. گرم ترین ماه سال در این کشور مرداد و گاها شهریور می باشد. در طول ماه های مهر، آبان و آذر در این کشور شاهد آب و هوای معتدل و مطلوبی هستیم و در واقع بهترین زمان سفر به سوریه همین ماه ها و به طول کلی فصل پاییز می باشد. در آخر گفتنی است که سوریه زمستان های سرد و سوزانی را در طول سال تجربه می کند. گردشگران تور سوریه خوب است بدانید، اوج بارش باران در این کشور نیز ماه های دی و بهمن می باشد.

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به سوریه

کثیر حمیدی 21 اسفند 97
0
تورسوریه فروردین سال ۹۸
حمیدبهرامی 28 دی 97
3
ادرس دقیق وهزینه سفربه سوریه ازکجامیشه پیداکرد
نادر 7 آذر 97
4
یازینب(س) یا رقیه بنت حسین
محمد امین شیخ زاده 3 مهر 97
0
من علاقه مند سفر در اربعین حسینی به سوی سوریه هستم
درج نظر