امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به هزینه حمل و نقل در کرواسی

هزینه حمل و نقل در کرواسی

کشور کرواسی یکی از کشور های توریستی جهان می باشد که در سال های اخیر مورد ‏توجه گردشگران ایرانی قرار گرفته و سالانه ایرانیان زیادی با تور کرواسی به این کشور سفر ‏می کنند از این رو تصمیم گرفتیم تا در این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با هزینه حمل و ‏نقل در کرواسی در اختیار گردشگران تور کرواسی و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار ‏دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا از هزینه حمل و نقل در کرواسی مطلع شوید. 
پیش از هر چیز باید بدانید که واحد پول کشور کرواسی کونا می باشد. 
سیستم حمل و نقل عمومی کشور کرواسی شامل تراموا، اتوبوس، قطار های کابلی و قطار ‏های برون شهری می باشد. 
ارزان ترین روش برای سفر برون شهری در کشور کرواسی سفر با اتوبوس می باشد که ‏هزینه بلیط تک سفره آن ها حدود 15 کونا است همچنین لازم به ذکر است هزینه بلیط ‏ماهیانه حدود 250 کونا می باشد. 
از دیگر وسیله های نقلیه عمومی کشور کرواسی تاکسی می باشد که هزینه ورود به ‏تاکسی حدود 21 کونا است که به ازای هر کیلومتر حدود 12 کونا به مبلغ ورودی اضافه ‏می شود. اگر قصد سفر با تور کرواسی را دارید خوب است بدانید که اگر بخواهید که ‏تاکسی منتظر شما بماند باید مبلغی حدود 150 کونا بپردازید. 
همچنین لازم به ذکر است که قیمت هر لیتر بنزین در این کشور حدود 34 کونا است. 
بلیط یک روزه برای سفر درون شهر با اتوبوس برای بزرگسالان حدود 37 هزار تومان و ‏برای کودکان حدود 18 هزار تومان می باشد. 
به طور کلی هزینه حمل و نقل در کشور کرواسی گران نمی باشد و گردشگران تور کرواسی ‏می توانند به سادگی در این کشور از خدمات حمل و نقل استفاده کنند. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور کرواسی برای گردشگران مفید واقع شود. ‏
درج نظر