بهترین زمان سفر به چشمه

شهر چشمه به دلیل جاذبه های گردشگری زیادی که دارد، توریست های زیادی را از سراسر دنیا مجاب می کند تا سالانه از این شهر بازدید کنند، در این بخش از سایت لحظه آخرقصد داریم تا مطالبی در رابطه با بهترین زمان سفر به چشمه را برای شما کاربران گرامی شرح دهیم.
شهر چشمه همانند ایران دارای آب و هوایی 4 فصل است و در حالت کلی آب و هوای گرم مدیترانه ای دارد و این به معنای آن است که هوای نیمه گرمسیری در این شهر غالب است. تابستان های این شهر گرم و شرجی بوده و دمای هوا به 30 درجه سانتی گراد می رسد، این گرما ممکن است برای گردشگران تور چشمه خوشایند نباشد اما نسیم ملایمی که در این فصل می وزد بسیار لذت بخش است. زمستان های این شهر سرد بوده و آن دسته از گردشگران تور چشمه که به سرما و باران علاقه مند هستند می توانند در این فصل به شهر چشمه سفر کنند. بیشترین میزان بارندگی های سالانه در این شهر، در فاصله زمانی آبان تا فروردین رخ می دهد ولی در ماه های خرداد تا مرداد با کمترین میزان بارندگی مواجه می شویم. در فصل پاییز آب و هوای شهر چشمه ملایم و مطلوب است و می تواند بهترین زمان سفر به چشمه به حساب آید.
فصل بهار بهترین زمان سفر به چشمه است که هوای بسیار دلنشینی در سراسر شهر جاری می باشد و گردشگران تور ترکیه می توانند در این فصل از زیبایی های شهر چشمه دیدن کنند و سفر خوبی را برای خود به ارمغان برسانند. البته لازم به ذکر است آن دسته از توریست ها که به فستیوال های مختلف علاقه دارند، می توانند در زمان برگزاری جشنواره ها به این شهر سفر کنند تا هم سفر باب میلی داشته باشند و هم  خاطره خوبی از سفرشان باقی بماند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره بهترین زمان سفر به چشمه

آرسام 3 شهریور 97
1
از نظر من که بهترین زمان سفر به چشمه هر 4 فصل می باشد
درج نظر