هزینه سفر به شیراز

شهر شیراز به سبب جاذبه های متعددی که دارد یکی از شهر های گردشگری ایران ‏محسوب می شود و سالانه گردشگران زیادی به این شهر سفر کرده و از جاذبه های آن ‏دیدن می کنند از این رو در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با هزینه سفر به ‏شیراز در اختیار گردشگران تور شیراز و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
هزینه اقامت در شیراز: 
از آن جایی که شیراز شهری توریستی می باشد هتل ها و اقامتگاه های زیادی در سطح ‏شهر وجود دارد که گردشگران با توجه به بودجه خود می توانند در هر یک از آن ها ‏اقامت کنند. 
البته لازم به ذکر است هزینه اقامت در هتل های لوکس شهر شیراز برای هر نفر به ازای ‏یک شب حدود 250 هزار تومان می باشد همچنین هزینه اقامت در هتل های میان رده ‏شهر شیراز برای هر شب حدود 100 هزار تومان است. 
هزینه خورد و خوراک در شهر شیراز: 
در این شهر رستوران های لوکس و گران قیمت زیادی وجود دارد که گردشگران می توانند ‏غذای خود را در آن ها میل کنند و هزینه صرف یک وعده غذایی در این رستوران ها ‏حدود 100 هزار تومان می باشد اما اگر مسافران تور شیراز بخواهند می توانند غذای خود ‏را از رستوران های بیرون بر تهیه کرده و در هزینه سفر به شیراز صرفه جویی کنند.  
هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری در شیراز: 
گشت و گذار در این شهر هزینه زیادی ندارد اما برای بازدید از اغلب اماکن دیدنی این ‏شهر باید بلیط ورودی تهیه کنید و قیمت بلیط ورودی اماکن گردشگری بسته به نوع آن ‏ها بین 3 تا 5 هزار تومان می باشد.  
هزینه حمل و نقل در شیراز: 
در شهر شیراز می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو، اتوبوس و تاکسی ‏استفاده کرده و در هزینه سفر به شیراز صرفه جویی کنید. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور شیراز برایتان مفید واقع شود.  
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره هزینه سفر به شیراز

سیدمحسن حاجی میرزایی 16 فروردین 98
2
لطفا تورهای لحظه اخری اطلاع رسانی شود
درج نظر