امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به شهر آلانیا

شهر آلانیا

شهر آلانیا یکی از شهرهای تاریخی ترکیه و همچنین یکی از زیبا ترین جاذبه های گردشگری این کشور محسوب می شود. این شهر زیبا پر از جاذبه های فرهنگی، تاریخی و طبیعی است. شهر آلانیا در دهه های اخیر به عنوان یکی از مقاصد گردشگری محبوب دنیا شناخته شده است. با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد این شهر توریستی در اختیار شما قرار دهیم. 
شهر آلانیا از آنجایی که در نزدیکی دریا واقع شده است، بنابراین مقصدی مناسب برای گردشگران تور آلانیا، از جمله آنهایی که دوستدار تفریحات ساحلی هستند، می باشد. این شهر علاوه بر جاذبه های طبیعی و ساحلی، امکانات گردشگری تاریخی زیادی هم دارد. 
آب و هوا
شهر آلانیا دارای آب و هوای مدیترانه ای همراه با تابستان های بسیار گرم است. بهترین زمان سفر در این شهر، فصل بهار می باشد. چون در این فصل از سال، هوا بهاری است و گردشگران تور آلانیا به راحتی میتوانند از دریا استفاده کنند.
هزینه هتل
هزینه اقامت در هتل، یکی از مهمترین هزینه های سفر است که می توان با صرفه جویی در آن به بهتر شدن هزینه های سفرخود کمک کرد. نکته ای که میتوانیم برای گردشگران تور آلانیا ذکر کنیم این است که زمان سفر شما، تاثیر قابل توجهی در نرخ هتل ها خواهد داشت. شهر آلانیا در ماه دسپتامبر (شهریور) فصل شلوغ و پر گردشگری است. در این ماه از سال نرخ هتل ها به بیشترین میزان خود می رسد.
هزینه غذا
هزینه غذا دومین هزینه عمده در سفر به شهر آلانیا میباشد. بنابراین گردشگران تور آلانیا برای اینکه مبلغ غذای خود را به حد اقل برسانند، از رستوران های توریستی تا جایی که ممکن است، فاصله بگیرند. این رستوران ها اغلب در نزدیکی اماکن توریستی قرار دارند که هزینه آنها چند برابر قیمت رستوران های عادی است. به گردشگران تور آلانیا پیشنهاد می شود که از غذاهای محلی و همچنین بومی که هم دارای کیفیت مطلوب و هم قیمت مناسب می باشند، استفاده کنند.
درج نظر