نکات سفر به اسپانیا

زندگی روزانه در اسپانیا به آرامی جریان دارد و تا دیر وقت ادامه می یابد. بسیاری از مسافران ممکن است از ساعات محدود باز بودن فروشگاه ها و همچنین ریتم به ظاهر کند زندگی در این کشور، نا امید و دل زده شوند. اما این بخشی از سبک زندگی، کشوری است که خواب بعد اظهر، در یکی از شهرهای آن اجباری است. برای آشنایی بیشتر، با نکات سفر به اسپانیا، با لحظه آخر همراه ما باشید تا اطلاعاتی از این کشور زیبا در اختیار شما قرار دهیم.
اسپانیا کشوری زیبا و شاداب برای زندگی است. مادرید و بارسلونا، شهرهای شلوغ و پر هیاهوی این کشور هستند. گردشگران تور اسپانیا می توانند برای دیدن سبک زندگی و همچنین معماری موروها یا همان مسلمانان اسپانیا، به شهر گرانادا سفر کنند. چشم اندازی کوتاه به جزایر قناری نیز می تواند سفر فراموش نشدنی شما را تکمیل کند. جاذبه ها و تفریحات اسپانیا تمامی ندارد. اسپانیا کشوری دوست داشتنی و متنوع می باشد، که نسبت به سایر کشورهای اروپایی، هزینه کمتری را برای شما خواهد داشت. 
هزینه معمول در سفر به اسپانیا
هزینه اقامت در اسپانیا نسبت به سایر کشورهای اروپای غربی، پایین تر است. هزینه اقامت در هاستل (خوابگاه) از شبی پانزده یورو شروع می شود. هتل های ارزان قیمت نیز از همین مقدار قیمت شروع می شوند و به بالا می روند. از دیگر نکات سفر به اسپانیا این است که میتوانید در شهرهای کوچک تر، امکانات اقامتی ارزان تری پیدا کنید. 
هزینه خورد و خوراک
از دیگر نکات سفر به اسپانیا، این را هم باید بدانید که در این کشور با پرداخت 3 تا 7 یورو می توانید ساندویچ و تاپاس ارزان قیمت سفارش دهید. تاپاس نوعی پیش غذای اسپانیایی و همچنین یک نوع خوراک حاضری محسوب می شود. هزینه یک وعده غذایی مناسب در یک رستوران خوب، حدود 10 تا 30 یورو می باشد. 
هزینه حمل و نقل
اگر میخواهید سفر ارزان تر و سریع تری، بین شهرهای این کشور زیبا داشته باشید، به شما پیشنهاد میکنیم که از مترو یا اتوبوس استفاده کنید که هزینه کمتری دارند. همچنین گردشگران تور اسپانیا میتوانند، برای بازدید از اماکن گردشگری و فعالیت های تفریحی اسپانیا، از وسیله نقلیه سریع و آسان مترو استفاده کنند.
 
گزارش مشکل
درج نظر