امتیاز 5 از 5 | از بین 101 امتیاز دهنده به هزینه سفر به اتریش

هزینه سفر به اتریش

اتریش کشوری بسیار زیبا در قاره اروپا میباشد که طبیعت بسیار زیبا، مراتع سرسبز و همچنین معماری تاریخی زیبایی دارد. گردشگران تور اتریش وقتی به این کشور پهناور سفر میکنند، اگر می خواهند اطلاعات مفیدی در مورد هزینه سفر به اتریش داشته باشند، با لحظه آخر همراه ما باشند. 
 
هزینه اقامت
کشور اتریش دارای هتل های بسیار زیبا و مدرنی است. اگر میخواهید هزینه سفر به اتریش خود را کاهش دهید، پیشنهاد میکنیم از هاستل ها (خوابگاه ها) استفاده کنید. چون این هاستل ها نسبت به هتل ها قیمت مناسب تری دارند. هاستل ها در سال 2017 از شبی 25 یورو شروع می شوند. اگر اتاق تک تخته بخواهید، باید بین 60 تا 90 یورو هزینه کنید. قیمت هتل های بزرگ نیز از شبی 200 یورو شروع می شود. 
هزینه غذا
این کشور دارای رستوران های متفاوتی است. اگر میخواهید در سفر خود به اتریش هزینه کمتری پرداخت کنید، می توانید از رستوران های معمولی استفاده کنید. صرف غذا در یک رستوران معمولی حدود 30 یورو و همچنین در یک رستوران شیک حدود 70 یورو هزینه دارد. 
هزینه حمل و نقل
اگر در شهر زیبای وین باشید و بخواهید هزینه سفر به اتریش خود را کاهش دهید، می توانید از سیستم حمل و نقل عمومی مثل تراموا، مترو، اتوبوس و قطار استفاده کنید. البته برای جا به جایی و گشت و گذار شهری، میتوانید از کالسکه هم استفاده کنید که یک شیوه جالب دیگر برای حمل و نقل در این شهر است. 
جاذبه گردشگری در اتریش
این شهر زیبا جاذبه های گردشگری زیادی دارد. گردشگران تور اتریش اگر به این شهر اروپایی سفر می کنند، حتما از جاذبه های اتریش مانند سالزبورگ، دریاچه گرونر و همچنین دهکده هالستات دیدن نمایند. 
بهترین زمان برای سفر
بهترین زمان برای سفر به اتریش، بین ماه های آوریل تا می و همچنین از سپتامبر تا اکتبر است. هوای ملایم در بهار و پاییز باعث می شود که گردشگران تور اتریش در این دو فصل، بیشتر به این کشور سفر کنند. ولی اگر میخواهید از آب و هوای گرم و آفتابی لذت ببرید، پیشنهاد میکنیم در فصل تابستان به این کشور سفر کنید.
 
درج نظر