امتیاز 5 از 5 | از بین 117 امتیاز دهنده به خرید در پکن

خرید در پکن

پکن پایتخت چین یکی از پر جمعیت ترین شهر های دنیا به شمار می رود که طی آمار سال 2013 حدود بیست و یک میلیون جمعیت تخمین زدند.همچنین این شهر دومین شهر پر جمعیت چین بعد از شانگهای است که مرکز آموزشی ، سیاسی و فرهنگی این کشور محسوب می گردد.قدمت پکن به سه هزار سال باز می گردد و در هشت قرن اخیر همچنان پایتخت چین بوده است به همین دلیل در این شهر زیبا آثار تاریخی متعددی خواهید دید.علاوه بر بازدید جاذبه های گردشگری و تفریحات در پکن یکی از بهترین سرگرمی ها خرید در پکن می باشد.در این بخش می خواهیم مسافران عزیز تور پکن را با نکاتی در رابطه با خرید در پکن بیش تر آشنا کنیم تا بتوانند خرید های خوب و با قیمت مناسبی داشته باشند.

قبل از هر چیزی باید بدانید در تمام مدت خرید در پکن از فروشگاه های بزرگ گرفته تا مغازه های کوچک و دست فروشان چانه زنی با فروشندگان و گرفتن تخفیف امری ضروریست مخصوصا زمانی که قصد دارید در فروشگاه های بزرگ و توریستی خرید کنید با چانه زنی در خواست 15 الی 20 درصد تخفیف از فروشندگان داشته باشید.
پس از گشت و گذار و خرید از فروشگاه های بزرگ دست فروشان یکی از مناسب ترین راه های خرید در پکن می باشند که برای مشتریان خود درصد تخفیف زیادی را در نظر گرفته اند به شرطی که از آن ها تقاضای تخفیف کنید همچنین خرید کالا به تعداد عمده برایتان بسیار خوب و با قیمت مناسبی در می آید.
بازار های خوب و مناسبی در اطراف پکن وجود دارند که کالا های با کیفیت خوب و همچنین قیمت های خوبی را به مشتریان خود عرضه می کنند مانند جاده‌ی ابریشم ، زیچی‌من و بازار هونگ کیائو که در منطقه چانگ ون می باشد.

نظرات مردم درباره خرید در پکن

میثم 2 آبان 96
2
با خرید در پکن می تونید بهترین خرید های عمده رو داشته باشید با قیمت های خوب به شرط اینکه قسمت های خوب بازار ها رو بشناسید
ترگل 2 آبان 96
3
به جرات خرید در پکن یکی از سرگرم کننده ترین قسمت های سفر هست
درج نظر