امتیاز 5 از 5 | از بین 104 امتیاز دهنده به هزینه های رایج سفر به اسپانیا

هزینه های رایج سفر به اسپانیا

بعد از این که شهر یا کشور مورد نظر را برای سفر خود انتخاب کرید برآورد هزینه های سفر قطعا از اولویت دوم در سفر به حساب می آید. در این بخش هزینه های رایج سفر به اسپانیا را بررسی می کنیم. اول از هرچیزی هزینه هتل و محل اقامت : تقریبا هزینه های اجاره هتل در اسپانیا به نسبت دیگر کشورهای اروپایی ارزان تر و مناسب تر می باشد. مثل تمامی هتل های دنیا نرخ اتاق های 1 تخته با دو تخته، هتل سه ستاره با 5 ستاره و امکانات ویژه برای اتاق های ویژه متفاوت و گوناگون است. طبق نظرات بیشتر سایت ها قیمت اجاره یک شب هتل از 60 هزار تومان(15 یورو) تا 200 هزار تومان(45 یورو) متغیر بوده که همه ی این اختلاف قیمت به ساره های هتل و امکانات اتاق هایش بستگی دارد. البته این قیمت ها مربوط به هتل های مرکز شهر می باشد برای گردشگران تور اسپانیا که به دنبال هتل آپارتمان های ارزان قیمت هستند می توانند با فاصله دور تر از مرکز شهر به دنبال محل اقامت باشند.

البته برای ما ایرانی ها که احترام خاصی برای خورد و خوراک خود قائل هستیم انتخاب یک رستوران با خوراک های با کیفیت و قیمتی مناسب از اولویت دوم در سفر به اسپانیا می باشد. پس از دیگر هزینه های رایج سفر به اسپانیا غذا و خوراکی: قبل از این که قیمت های خوراکی و غذاها را برای شما گردشگران عزیز توضیح دهیم باید بگوییم تمامی این قیمت ها با اختلاف کمی در فصل ها و گذشت سال ها می تواند متغیر باشد. میل کردن یک وعده غذایی به همراه نوشیدنی با کیفیت و مناسب چیزی در حدود 11 تا 16 یورو هزینه دارد. اما همین یک وعده غذا به همراه پیش غذا، نوشیدنی و دسر در یک رستوران شیک و مجلل بین 25تا 35 یورو برای شما هزینه دارد. فست فودهای معتبر جهانی مانند مک دونالد نیز در سطح شهر وجود دارد که قیمت های تقریبا مشخص دارند. و در آخر هم غذاهای سنتی و ساندویچ های اسپانیاای را می توانید از 3 تا 8 دلار ، بسیار ارزان و کیفیتی متعادل تهیه و نوش جان کنید. 
از دیگر هزینه های رایج در سفر به اسپانیا می توان به هزینه های رفت و آمد در سطح شهر اشاره کرد: تمامی وسایل نقلیه عمومی اعم از اتوبوس، تاکسی، ون های مسافربری، مترو، قطار های پر سرعت و کم سرعت برای تردد گردشگران تور اسپانیا در سطح شهر با قیمت های متغیر وجود دارد. هزینه مترو و اتوبوس بین 1 تا 3 یورو، تاکسی و ون های مسافربری 4 تا 9 یورو و هزینه های قطارها به نسبت مسافت مختلف می باشند.
به طور کلی هزینه های رایج سفر به اسپانیا در فصول مختلف برای گردشگران تور اسپانیا متفاوت است ولی  با هزینه کم و مناسب می توانید سفری خوب را برای خود و خانواده تان در این کشور رقم بزنید.
درج نظر