امتیاز 5 از 5 | از بین 114 امتیاز دهنده به جشنواره های چین

جشنواره های چین

1. جشنواره میاهوی : یکی از بهترین جشنواره های چین در فصل بهار ، جشنواره میاهوی می باشد که در بهار هر سال این جشنواره در دیتان بیهای ، معبد آسمان ، لیک ، چانگداین ، پارک آبی نیلوفر آبی ، لانگتان و در دیگر اماکن برگزار می گردد. زمان برگزاری جشنواره میاهوی اواخر ژانویه تا اوایل فوریه نیز می باشد.
2. جشنواره موسیقی : در روز های اول مه و اول ماه اکتبر که به ترتیب روز کارگر و روز ملی می باشد جشنواره موسیقی در اماکنی مانند پارک هایدن ، پارک تانگ‌ژو ، پارک چائویانگ و دیگر قسمت های اطراف پکن برگزار می گردد.
3. جشنواره بزرگ منظره باغچه : یکی دیگر از جشنواره های چین که در فصل بهار برگزار می گردد ، جشنواره بزرگ منظره باغچه می باشد که در اوایل ژانویه و تا اواخر فوریه برگزار می گردد که نمایش ها و تئاتر های از رویا های کاخ های سرخ که جز چهارمین رمان برتر چین می باشد بر روی صحنه به نمایش می گذارند  وهمچنین گردشگران تور چین می توانند با لباس های محلی مردم چین عکس بگیرند. این جشنواره در  نواحی خارج از چانگ آمن برگزار می گردد.
4. جشنواره گل های داودی پکن : یکی از زیبا ترین جشنواره های چین می باشد که هر ساله در ماه های نوامبر در پارک های بزرگ پکن برگزار می گردد. یکی از معروف ترین جشنواره های گل های داودی در پارک بیهای برگزار می گردد. جالب است بدانید این جشنوراه بیش از 20 بار برگزار گردیده و زیبا ترین گل را برای مردم به نمایش می گذارند.
5. جشنواره برگ های سرخ پارک سرای مطبوع : این جشنواره همه ساله در ماه های اکتبر تا اواسط نوامبر در پارک سرای مطبوع برگزار می گردد. در قسمت غربی این پارک درختان افرا با برگ های سرخ و آتشین صحنه ای بسیار زیبا و دیدنی را به وجود آورده است که از محبوب ترین جشنواره های چین محسوب می شود.

درج نظر