امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جاذبه گردشگری بلغارستان

جاذبه گردشگری بلغارستان

قابل توجه گردشگران تور بغارستان در این قسمت از لحظه آخر با چند جاذبه گردشگری بلغارستان آشنا خواهید شد که در طول سفر به بلغارستان دیدن آن خالی از لطف نیست پس ما را همراهی کنید.
پارک طبیعی روزنسکی لوم : پارک روزنسکی لوم منطقه و مکانی مخصوص پیاده روی می باشد که دارای چندین صومعه سنگی با نقاشی های گچی روی دیوار است که پیاده روی در ان منطقه را برای گردشگران لذتبخش کرده است به همین دلیل است که امروزه این پارک به یکی از جاذبه گردشگری بلغارستان تبدیل شده و گردشگران زیادی از آن استقبال می کنند.
گردش و کوهنوردی در کوه های بالکان : رشته کوه های بالکان به شبه جزیره بالکان شهرت دارد که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان کوهنوردی می باشد به دلیل اینکه یکی از طولانی ترین راه های کوهنوردی اروپا در این رشته کوه قرار دارد که از قسمت مرز غربی کشور تا ساحل ادامه دارد و از نظر کوهنوردان یکی از بهترین جاذبه گردشگری بلغارستان به شمار می رود.
ولیکو ترنوو : شهر ولیکو ترنوو در قرون وسطی پایتخت بلغارستان بوده است اما امروزه شهری زیبا و همچنین دانشگاهی در میان که های می باشد که یکی از جاذبه گردشگری بلغارستان است که به هیچ عنوان دیدن آن را از دست ندهید.
در نسبار : شهر در نسباریکی از قدیمی ترین شهر های اروپا می باشد که در فهرست سازمان جهانی یونسکو به ثبت رسیده است ، اگر به این شهر سفر می کنید حتما از کلیسا های قرون وسطی و میان کلبه های چوبی قرن 12 قدم بزنید و از زیبایی های آن نهایت لذت را ببرید.
منطقه‌ تاریخی رومی‌ها : منطقه باستانی رومی ها که تا به امروز به خوبی از آن نگهداری می شود در شهر وارنا واقع شده است که از بزرگ ترین ساختمان های اجتماعی و تاریخی کشف شده ار بلغارستان به حساب می آید
 
درج نظر