مرکز خرید کوین


شهر جذاب و دیدنی ونیز به سبب مناظر بکر و دیدنی که دارد، طرفداران خاص خودش را داشته که برای تفریح به آن سفر می کنند. در این شهر مراکز خرید زیادی وجود دارد که از میان آن ها می توان به مرکز خرید کوین واقع در منطقه پرلتی، اشاره کرد. دسترسی به این مرکز خرید برای توریست های تور ایتالیا سهل بوده و آن ها می توانند از طریق وسایل حمل و نقل عمومی موجود در سطح شهر، به راحتی به این مکان بروند.
در مرکز خرید کوین انواع البسه بزرگسال و بچه گانه در سایزهای مختلف، کیف، کفش، جواهرات، لوازم آرایشی، لوازم خانگی، عطر و ادکلن، بدلیجات، مواد غذایی و غیره به فروش می رسد که توریست های تور ونیز می توانند از آن ها خریداری کنند. در برخی از غرفه های این مرکز خرید پوشاک برند و مارک دار وجود دارد که علاقه مندان می توانند از آن ها خریداری نمایند. سطح قیمت ها در این مرکز خرید مقرون به صرفه بوده و نسبت به سایر مراکز خریدی که در این شهر وجود دارد، می توانید در آن خرید ارزان تری داشته باشید. حتی اجناس برندی که در مرکز خرید کوین وجود دارد، به دلیل عدم وجود واسطه، قیمت مناسبی دارند.
کیفیت محصولات در کنار قیمت مناسب آن ها سبب محبوبیت دوچندان این مرکز خرید لوکس نزد گردشگران تور ونیز شده است. این مرکز خرید دو شعبه دیگر هم در کشور ایتالیا دارد که یکی از آن ها در نزدیکی ایستگاه مرکزی قطار ایتالیا قرار دارد.
مرکز خرید کوین در واقع 5 طبقه بوده که 4 طبقه آن در فضای داخلی پاساژ واقع شده و طبقه همکف هم از بیرون قابل دسترس می باشد و درب غرفه های آن از بیرون پاساژ باز می گردد.
آدرس: ایتالیا/ ونیز/ منطقه پرلتی/ خیایان Via Cola di Rienzo
ساعت کاری: 10  الی 20 
گزارش مشکل
درج نظر