مرکز خرید زوت

در شهر وین در کنار گشت و گذارهایی که دارید و سفری لذت بخش را برای خود به ارمغان می آورید، خریدهای خوبی هم می توانید داشته باشید. در این مقاله ما قصد داریم یکی از بهترین مراکز خریدی که در این شهر وجود دارد و هر گردشگری با هر نوع سلیقه ای را راضی نگه می دارد را به شما معرفی کنیم.
مرکز خرید زوت یکی از مراکز تجاری باکیفیت وین می باشد که 300 فروشگاه را در خود جای داده است. در این فروشگاه ها انواع اقسام لباس ها، کیف، کفش، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم خانگی و دکوری به فروش می رسد که گردشگران تور وین می توانند آن ها را خریداری کنند. در این مرکز خرید، انواع برندهای محبوب و معروف وجود دارد که طرفداران خاص خود را دارند، این برندها سبب اعتبار بخشیدن به این مجتمع شده است. مساحت مرکز خرید زوت حدود 300 هزار متر مربع می باشد و با بخش های گوناگونی که دارد، مقصدی محبوب برای خرید کردن است.
فضای داخلی این پاساژ دلباز بوده و غرفه ها با فاصله استاندارد از هم قرار گرفته اند. در بخش هایی از این مرکز خرید فضای سبز به کار رفته که زیبایی خاصی به آن بخشیده است. از امکانات خوب مرکز خرید زوت می توان به داشتن رستوران، کافی شاپ و آسانسور اشاره کرد. در رستوران این مرکز خرید، انواع غذاهای اتریشی و برخی غذاهای بین المللی سرو می شود که گردشگران تور اتریش بعد از سپری کردن ساعاتی در این مرکز خرید، می توانند برای رفع خستگی از آن ها بهره ببرند.
روزهای 2 شنبه تا جمعه بین ساعات 10 الی 16 اتوبوس هایی از اپرا هاوس به سمت مرکز خرید زوت حرکت می کنند که گردشگران تور وین می توانند از آن ها بهره ببرند.
ساعات کار: 9 الی 22 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر