مرکز خرید آستوریا

📅 انتشار : 1397/06/17 📅 بروزرسانی : 1401/10/26 بازدید : 883

مرکز خرید آستوریا
مرکز خرید آستوریا
مرکز خرید آستوریا

مرکز خرید آستوریا واقع در استانبول، یکی از بزرگترین مراکز تجاری در این کشور محسوب می شود، که معماری بسیار زیبای آن، به شکل دو برج با 27 طبقه و یک دهلیز بین آنها تشکیل شده است. 

معرفی مرکز خرید آستوریا

این مرکز خرید که بهترین مکان برای گشت و گذار می باشد، دارای مجموعه های مجزای تفریحی، ورزشی، فروشگاهها و تعداد 160 خانه مسکونی که قابل اجاره و خرید می باشد، است. افرادی که برای اقامت موقت و کوتاه مدت به استانبول سفر می کنند، می توانند این خانه ها را اجاره کنند و یا افرادی که تصمیم به خرید منزل مسکونی دارند می توانند به آستوریا سر بزنند. مجموعه تجاری آستوریا شامل 110 فروشگاه بزرگ می باشد، بیشتر برندهای معروف ترکیه و بین المللی را دور هم گرد آوری کرده است. همچنین در مجموعه رستوران های آستوریا می توانید از بهترین رستوران های مطرح بین المللی، با کیفیت فوق العاده استفاده کنید، و در این فضای مجلل به استراحت و تفریح بپردازید.

مراکز خرید استانبول - آشنایی با برترین مراکز خرید شهر توریستی استانبول

امکانات مرکز خرید آستوریا

اگر علاقه مند به ورزش هستید، میتوانید از خدمات ورزشی این مجموعه استفاده کنید. این خدمات در بخش های شنا، فیتنس و اسپا با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات، در اختیار گردشگران تور استانبول قرار می گیرد. این مجموعه بسیار بزرگ، دارای پارکینگی با ظرفیت 800 وسیله نقلیه به همراه رمپ های عریض و امکان تحویل اتومبیل است. دسترسی به این مکان بسیار آسان است و به راحتی با مترو می توانید به مرکز خرید آستوریا بروید. آستوریا در بهترین شرایط مکانی از نظر توریستی قرار دارد، به همین دلیل مورد بازدید بسیاری از گردشگران تور استانبول قرار می گیرد. مرکز خرید آستوریا دارای سالن های بسیار بزرگ سینمایی نیز می باشد، که می توانید فیلم های به روز دنیا را در آن مشاهده کنید. با توجه به امکاناتی که مرکز خرید آستوریا در اختیار شما می گذارد حیف است به استانبول سفر کنید ولی از آستوریا دیدن نکنید!

راه های دسترسی به مرکز خرید آستوریا

برای رفتن به مرکز خرید آستوریا لازم است سوار خط متروی M2 شده و در ایستگاه Gayrettepe گایرتپه پیاده شوید و با کمک تابلوهای راهنما خود را به مرکز خرید آستوریا برسید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.7 از 5 | از 100 کاربران به مرکز خرید آستوریا