امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به مرکز خرید وست فیلد

مرکز خرید وست فیلد

شهر ملبورن واقع در استرالیا، یکی از مقاصد گردشگری مهم در کشور است. هر ساله گردشگرانی بسیاری برای بازدید و تفریح به ملبورن می روند. گردشگرانی که برای خرید به این شهر می روند می توانند به مراکز خرید بزرگ این شهر رفته و ساعت ها مشغول به خرید شوند. یکی از مراکز خرید بزرگ این شهر، مرکز خرید وست فیلد می باشد. در این بخش از سایت لحظه آخر به بررسی مرکز خرید وست فیلد می پردازیم.
این مرکز خرید در منطقه نارون واقع در بخش جنوب شرقی شهر ملبورن می باشد.
وست فیلد بزرگ ترین مرکز خرید در بخش جنوبی کره زمین پس از ناکس سیتی است. به همین علت گردشگران تور استرالیا حتما برای خرید از این مرکز خرید دیدن می نمایند.
این مرکز خرید در گذشته به فونتین گیت مشهور بوده و در سال 1970 تاسیس شده است. سپس فونتین گیت در سال 1990 توسط گروه وست فیلد خریداری شد و نام آن تغییر یافت. در سال 2007 طرح گسترش مرکز خرید وست فیلد با بودجه ای در حدود 200 میلیون دلار آغاز شد. در این طرح یک ساختمان جدید، 110 فروشگاه و همچنین 1200 جای پارک خودرو به این مجموعه اضافه شده است.
این مرکز خرید دارای 316 فروشگاه مختلف بوده، همچنین برند های معتبر دنیا در این مرکز خرید برای ارائه اجناس با کیفیت به گردشگران تور ملبورن فعالیت دارند.
از معروف ترین فروشگاه های داخل این مرکز خرید می توان به فروشگاه های زنجیره ای کی مارت، کولز، سیف وی، بیگ دبلیو تارگت، آدلی، بیلو و چندین فروشگاه دیگر اشاره کرد. همچنین فروشگاه دیوید جونز در سال 2012 در این مرکز خرید افتتاح شد.
بخش تفریحی این مرکز خرید که نام آن (The Streat) بوده، شامل سینما، کافه و موارد تفریحی دیگر است. گردشگران تور ملبورن با مراجعه به این بخش می توانند از امکانات تفریحی این مرکز خرید استفاده کنند.

نظرات مردم درباره مرکز خرید وست فیلد

رویا 27 شهریور 97
0
هر خانم و آقایی که اهل خرید و مد روز باشه زمانی که به مرکز خرید وست فیلد بره از خود بی خود میشه و دوست داره فقط خرید کنه
درج نظر