مرکز خرید یورما

رم پایتخت کشور ایتالیا می باشد و همچنین به عنوان یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار، در اروپا به حساب می آید و هر ساله گردشگران بسیار زیادی را از جای جای دنیا به سوی خود جذب می کند. یکی از مقاصد جذاب و دیدنی و همچنین مورد بازدید، که بعد از تفریحات به آن میپردازیم مراکز خرید است. در این قسمت با لحظه آخر همراه ما باشید تا شما را با یکی از مراکزخرید پرطرفدار به نام مرکز خرید یورما آشنا کنیم : مرکزخرید یوروما یکی از مراکز خرید در شهر رم است. این مجموعه در سال 1992 افتتاح شده و دارای صد و هجده فروشگاه، رستوران و کافه می باشد.
مرکز تجاری یوروما اولین مرکز خرید شیشه ای است، که معماری آن شبیه به معبدی باشکوه با سقفی گنبدی شکل میباشد که چشمان شما را به خود خیره خواهد کرد. این مجموعه دارای سه طبقه می باشد. گردشگران تور ایتالیا می توانند تمامی مایحتاج خود از جمله پوشاک، کیف و کفش گرفته تا لوازم منزل، لوازم برقی، جواهرات و همچنین کادویی را از این مرکز خرید تهیه نمایند.
مرکز خرید یورما به عنوان یه مرکز خرید اعیانی و لوکس می باشد که در منطقه اروپا نشین رم قرار دارد. در این مرکز تجاری بزرگ انواع برند های خارجی با هر سلیقه ای وجود دارد. اگر قصد دارید در تور اروپا لذت خرید را تجربه کنید و یا سوغات رم را تهیه کنید حتما از این مرکز خرید دیدن فرمایید.

مرکز خرید یورما دارای چهارده سینما و تئاتر در طبقات بالا می باشد. اگر به دنبال مارک معروفی در شهر رم هستید، می توانید مارک هایی همچون بتا، بنتون، مارین و ام اند اچ را در این مکان پیدا کنید. در قسمت پایین این مجموعه قسمتی برای نگهداری کودکان قرار دارد که گردشگران تور ایتالیا می توانند کودکان خود را به این مرکز نگهداری کودکان بسپارند و خود به خرید بروند. مرکز خرید یورما، در مرکز شهر رم قرار دارد و به همین دلیل دسترسی به تمام وسایل نقلیه و همچنین مترو آسان می باشد. پس گردشگران عزیز و گرامی می توانند به راحتی به این مرکز خرید برسند.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره مرکز خرید یورما

شهره 27 شهریور 97
1
مرکز خرید یورما خیلی پر طرفدار هست و بیش تر گردشگران به این مرکز خرید میرند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر