رستوران توراندوت

بدون شک غذا های لذیذ و خوشمزه روسی می توانند خود به تنهایی یکی از دلایل جذب گردشگران به این کشور باشند. غذاهایی که در طول سال های طولانی با فرهنگ غذایی کشور های اطراف ادغام شده و در عین حال اصلت خود را حفظ کرده اند نموده اند. به گونه ای که هرکدام از آنها می توانند به نوبه خود یکی از لذیذ ترین غذاهایی باشند که در عمرتان چشیده اید. از این رو رستوران های بی شماری در این کشور وجود دارند تا گردشگران را با طمع لذیذ غذاهای روسی آشنا سازند. شهر محبوب مسکو هم از این قائله مستثنا نبوده و رستوران های بی شماری را در خود جای داده، که از جمله این رستوران ها می توان به رستوران توراندوت اشاره نمود. رستوران توراندوت یکی از رستوران های اصیل و بسیار لوکس مسکو بوده، که توانسته تا نام خود را به صورت ثابت، در صدر لیست و مقام نخست تاپ ترین و لوکس ترین رستوران های روسیه قرار دهد.


رستوران توراندوت که در اصل باید آن را توراندخت خواند، بیانگر زندگی لوکس اشراف زادگان روسیه بوده که علاقه مند به فرهنگ آسیا شده بودند و توسط معمار مشهور آندره دلوس، به سبک باروک طراحی و ساخته شده است. وی در طول مدت زمان 6 سال و نیم و با همراهی برترین هنرمندان در زمینه های مجسمه سازی، نقاشی و دکوراسیون به ساخت رستوران توراندوت پرداخته است. گرچه رستوران توراندوت لوکس ترین و گران قیمت ترین رستوران موجود در مسکو می باشد، اما کاملا ارزش آن را داشته تا برای یک بار هم که شده به اینجا رفته و از خوردن یک وعده غذایی لذیذ، در محیطی اشراف گونه به همراه موسیقی زنده کمال لذت را ببرید.

رستوران توراندوت متشکل از دو طبقه بوده و به وسیله تابلو های نقاشی طلاکوب، وسایل زینتی و عتیقه جات های باشکوه و مجسمه های کوچک و بزرگ تزئین شده است.همچنین در مرکز رستوران توراندوت می توان شاهد سالنی دایره شکلی بود که در مرکزیت آن، می توان شاهد ادوات موسیقی کلاسیک و با ارزش مندی بود که همه روزه توسط نوازندگان حرفه این رستوران به صدا در آمده و فضایی رمانتیک برای صرف غذای میهمان ایجاد می نماید. رستوران توراندوت به گونه ای با مشتریان خود برخورد کرده که همگی آنها برای بار چندم به این رستوران آمده و جایزه رضایت مشتریان را برای چندین سال متوالی از آن خود ساخته است. همچنین ایت رستوران همه روزه از ساعات اولیه صبح با سرو انواع صبحانه تا شامگاه پذیرای گردشگران تور مسکو بوده و با سرو انواع غذا های اصیل روسی، اروپایی و آسیای شرقی به صورت گریل شده از آنها پذیرایی می نماید.


رستوران توراندوت در قسمت مرکزی شهر مسکو قرار گرفته و دارای فاصله نزدیک تا جاذبه های گردشگری و نقاط دیدنی شهر بوده و در نزدیکی هتل های چند ستاره مسکو قرار گرفته است. از این رو این رستوران توانسته تا نظر گردشگران مسکو و تور روسیه را به خود جلب کرده و آنها را به سوی خود بکشاند.


گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران توراندوت

ایمان 17 خرداد 96
4
کاش پولدار بودم می رفتم رستوران توراندوت بعد سوشی که دوستمون فرمودن رو امتحان می کردم :))) حیف نیس این همه راه آدم بره روسیه بعد سوشی بخوره؟! :)) من که ترجیح میدم غذاهای روسی رو امتحان کنم ببینم چیه که این همه تعریف می کنن همه
لیدا 17 خرداد 96
1
من پارسال اردیبهشت به رستوران توراندوت رفته بودم عالیه. پیشنهاد می کنم اگر به سوشی حساسیت ندارین حتما سوشی مار ماهیش رو امتحان کنید
درج نظر