رستوران فاتون

یکی از جذاب ترین بخش های سفر امتحان کردن غذاهای سنتی و محلی آن کشور می باشد که در این بخش به محرفی یکی از بهترین رستوران های گرجستان رستوران فاتون می پردازیم. رستوران فاتون واقع در غرب کشور گرجستان با طراحی و غذاهای سنتی که دارد در بین گردشگران خارجی با استقبال خوبی رو به رو شده است که دلایل مختلفی دارد. این رستوران در بین مردمان و احالی شهر تفلیس گرجستان از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و به کسانی که علاقه به امتحان کردن غذاهای گرجی دارند پیشنهاد می کنیم به رستوران فاتوم سری بزنند.
به طور کلی فاتون در خارج شهر با فضای فوق العاده زیبا و سرسبز با منوی غذایی کامل همه روزه از 12 ظهر تا 12 بامداد آماده پذیرایی از گردشگران عزیز تور گرجستان می باشد. با توجه به فاصله اندکی که از مرکز شهر دارد محیطی به دور از شلوغی و فضایی آرامش بخش را برای مشتریان خود به وجود آورده است که لذت میل کردن یک وعده غذایی را در این کشور تاریخی دو چندان می کند. محیط داخلی رستوران فاتون به گونه ای است که هم با خانواده و هم با دوستان خود می توانبد از آن جا لذت ببرید.

منوی این رستوران مانند خیلی از رستوران ها دارای 3 منوی پیش غذا، غذای اصلی و دسر می باشد که شامل انواع: سوپ، سالاد، خوراک های محلی گرجستان، انواع کباب، غذاهای محلی، نوشیدنی های خنک بین المللی و برای دسر انواع کیک های مخصوص به همراه آبمیوه می باشد. با توجه به کیفیت مواد اولیه غذایی در این رستوران با قیمت های مناسبی برخوردار است و همه افراد می توانند از فاتون استفاده کنند و لذت ببرند.
اگر قصد سفر با تور گرجستان را دارید به شما گردشگران عزیز پیشنهاد می کنیم از منوی غذایی فوق العاده رستوران فاتون استفاده کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران فاتون

مهرا 3 مهر 97
4
رستوران فاتون خیلی محیط خفی داره من که زیاد خوشم نیومد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر