رستوران اودسا

رستوران اودسا جزو قدیمی ترین رستوران های موجود در اوکراین می باشد که قبل ترها رستوران کوچک با منوی محدودی که فقط شامل غذاهای سنتی و محلی خود اوکراین بوده ولی امروزه خبری از ان رستوران قدیمی نیست و شکل جدیدی به خود گرفته است. این رستوران دارای فضاهای مختلفی است که فضای سالن اصلی رستوران اودسا با طناب هایی که از سقف آویزان شده اند، تزیین شده است.

در میان این طناب ها لامپ هایی بی حباب با نور زرد اویزان شده است. این لامپ ها بعد از ظهرها که روشن می شوند از ترکیب رنگ طناب ها و نور زردشان فضایی را ایجاد می کند که بیننده ها از بیرون مجذوب این فضا خواهند شد. در پشت بار این رستوران، طبقه هایی وجود دارد که با جعبه های خاصی تزیین شده اند. در آشپزخانه رستوران اودسا که آشپزخانه ای اُپن دارد و شما می توانید فعالیت های آشپزخانه را کاملا مشاهده نمایید، پر است از ظرف های مسی. این ظرف ها احساس محلی بودن اودسا را به شما نشان می دهد. دیوارهای قسمت های مختلف رستوران از سنگ و مرمر ساخته شده که یاد آور جزیره کریمه است چون که ساختار اصلی در ساخت و ساز این جزیره سنگ و مرمر است.

منوی غذاهای رستوران اودسا بسیار متنوع است به طوری که تمام غذاها و خوراک های بومی و محلی، غذاهای دریایی، فست فود، انواع کباب ها، نوشیدنی های بین المللی و دسرهای خوشمزه را در خود جای داده است و به طور کلی قیمت های ان از متوسط رو به بالا می باشد. به شما توصیه می کنم در سفر به اوکراین حتما به این رستوران سری بزنید.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران اودسا

نارسیس 1 مهر 97
0
رستوران اودسا یکی از قدیمی ترین رستوران های اکراین هست و طرفدارای زیادیم داره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر