رستوران کارلسون مسکو

شهر مسکو جذابیت های بی شماری دارد که یکی از آنها، رستوران های روسی و بین المللی بی شماری است، که درسرتاسر شهر یافت می شوند. اما در میان این انواع بی شمار، رستوران کارلسون مسکو دارای محبوبیت بسزایی بوده و در میان گردشگران تور روسیه از شهرت بسیاری برخوردار است.
این رستوران در میدان سرخ مسکو واقع شده و در آخرین طبقه ی یک آسمان خراش عظیم قرار دارد. رستوران کارلسون مسکو یک رستوران روف اسکای باز است که با سرو انواع غذا های گوناگون، ذاعقه ی چشایی شما را به بازی می گیرید. اما این موضوع تنها دلیل شهرت این رستوران نیست.
یکی از دلایلی که کارلسون علاوه بر شهروندان مسکو، گردشگران تور روسیه را به سوی خود جلب می نماید، این است که به دلیل موقعیت خاص خود، دید فوق العاده زیبائی به منظره ی میدان سرخ مسکو، کاخ کرملین و رودخانه مسکوا داشته و به شما این امکان را می دهد تا تجربه ای متفاوت از غروب خرشید را داشته باشید، درحالی که بر فراز شهر مشغول صرف شام هستید.

این رستوران با الهام گرفتن از یکی از داستان های محبوب روسی به نام آسترید لیند گرن کودکان ساخته شده و دارای پرسنلی مودب و صمیمی است که همواره در تلاش اند تا رضایت مشتریان خود را جلب نمایند. منوی این رستوران شاید همچون رغیبانش پر بار و متنوع نباشد، اما به نوبه ی خود دارای منوی خوبی است که دارای قیمت های مناسب بوده و کیفیتی مطلوب را به مشتریان خود عرضه می نماید. رستوران کارلسون مسکو می تواند یکی از برترین انتخاب های شما برای صرف یک وعده غذایی مناسب، برای جلسات کاری، خانوادگی و یا یک قرار عاشقانه باشد و همه روزه از ساعات اولیه ظهر تا صبح فردا در های خود را بر روی عموم مردم باز می نماید. گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران کارلسون مسکو

بهنام 1 مهر 97
4
رستوران کارلسون مسکو سوپ های خیلی خوبی داره به هیچ عنوان از دست ندید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر