رستوران گردان امپراتور اهواز

کسی نیست که به اهواز برود و رستوران گردان امپراتور اهواز را نشاند و یا در سفر خود به این، حداقل یکبار غذاهای بی نظیر رستوران را میل کند. به جرئت می توان گفت رستوران گردان امپراتور اهواز، بهترین رستوران شهر و یا از بهترین رستوران های شهر اهواز برای ثبت لحظات به یاد ماندنی و طعم بی نظیر غذاها است.

رستوران گردان امپراتور در طبقه هشتم برج آی تی واقع در بلوار پاسداران اهواز قرار دارد. اگر در شهر اهواز به دنبال رستورانی با کیفیت، لوکس و البته نسبتا گران هستید، رستوران امپراتور می تواند انتخاب مناسبی باشد. رستوران امپراتور اهواز تنوعی از بهترین غذاهای ایرانی، انواع پیش غذاها و سالادهای ایرانی، دسرها و برخی از غذاهای محبوب فرنگی را سرو می کند.

کیفیت، اولویت اول رستوران است. غذاها از بهترین مواد اولیه تشکیل شده و توسط سرآشپزهای مجرب طبخ می شوند. غذاهای ایرانی رستوران بی نظیر هستند و باعث شده افراد مشهوری به رستوران گردان امپراتور اهواز بروند تا غذاهای ایرانی لذیذ رستوران را میل کنند اما غذاهای فرنگی مانند استیک، با اینکه بسیار با کیفیت است اما درصد قابل توجهی از مردم و گردشگران تور اهواز از آن راضی نبودند. همچنین، انواع غذاهای دریایی و بین المللی هم در این رستوران سرو می شود که در میان علاقه مندان به غذاهای دریایی، غذاهای دریایی رستوران امپراتور بسیار لذیذ و با کیفیت هستند.

اگر به محیط رستوران، میزها و چیدمان آن ها، کیفیت و قیمت غذاها دقت کنید متوجه می شوید که رستوران گردان امپراتور اهواز در میان انواع رستوران ها در دسته رستوران های "کژوال داینینگ" قرار می گیرد. همچنین در کنار برخورد مناسب کارکنان و پارکینگ اختصاصی، می بایست 10 درصد به عنوان مالیات بر ارزش افزوده در انتهای فاکتور پرداخت نمود.

در آخر لازم به ذکر است رستوران امپراتور اهواز همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب آماده پذیرایی از مردم می باشد اما در روزهای تعطیلی ممکن است این ساعت تغییر کند.

درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر