رستوران قصر آریا

در شهر تهران، رستوران های بین المللی، لوکس و محبوبی وجود دارد که به صورت بوفه بوده و مردم می توانند با مراجعه به این رستوران ها، با پرداخت مبلغی از تمامی وعده های غذایی که در میز بوفه رستوران وجود دارد استفاده کنند. رستوران قصر آریا در میان این نوع از رستوان ها، جزء محبوب ترین و بهترین رستوان ها می باشد. رستوران قصر آریا در کنار مجتمع تندیس واقع در بالاتر از میدان تجریش قرار دارد.

رستوران قصر آریا به لطف موقعیتش، چشم انداز زیبایی از شهر و میدان تجریش دارد. همانطور که می دانیم، میدان تجریش و خیابان های اطراف آن، یکی از بدترین نقاط تهران برای دارندگان وسایل نقلیه است چراکه این محدوده علاوه بر شلوغی و ترافیک بیش از حد، جای پارک بسیار کمی هم دارد و حتی می بایست برای محل پارک خودرو، بیش از یک ساعت در این محدوده رانندگی کرد اما یکی از ویژگی های مثبت رستوران قصر آریا، داشتن پارکینگ اختصاصی برای مشتریانش است.

ساعت کاری رستوران، 11 الی 23 بوده و دو وعده غذایی ناهار و شام را برای مشتریان سرو می کند. جهت ورود به رستوران می بایست هزینه ای به ازای هر نفر پرداخت نمود و لازم به ذکر است رستوران قصر آریا، در اکثر سامانه های ارائه کوپن تخفیف حضور داشته و می توان با تخفیف های مناسب، هزینه ورودی رستوران را تهیه کرد.

همانطور که گفته شد، رستوران به صورت بوفه است و انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی، پیش غذاهای ایرانی و فرنگی و انواع دسرهای بر روی میزها قرار داشته و مشتریان هیچ محدودیتی بابت استفاده از این غذاها نخواهند داشت.

لازم به ذکر است رستوران 200 نفر ظرفیت دارد؛ 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده گرفته می شود و در اکثر شب ها، می توان با پرداخت هزینه بیشتر، از موسیقی زنده هم برخوردار شد.

گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر