رستوران کازابلا

شهر سان سیتی دیدنی های زیادی را دارا می باشد که سالانه جهانگردان را مجاب می کند تا برای بازدید از آن ها راهی این شهر زیبا شوند. در این شهر رستوران های زیادی وجود دارد که هر یک سعی دارند تا با شیوه های خاص خود، مشتری جذب کنند. یکی از رستوران های خوب این شهر "رستوران کازابلا" نام دارد که کیفیت بسیار خوبی دارد.

رستوران کازابلا از جمله رستوران های ایتالیایی این شهر می باشد که با ارائه غذاهای خوش طعم و باکیفیت توانسته اعتبار خوبی نزد مردم سان سیتی کسب کند. گردشگران تور سان سیتی می توانند انواع پاستا و پیتزاهای هیجان انگیز را از منوی رستوران کازابلا انتخاب کرده و در فضای دلنشین آن میل کنند. مواد غذایی به کار رفته در غذاهای متنوع رستوران کازابلا همگی تازه بوده و همین امر می شود تا غذاها دوچندان خوشمزه شوند.
این رستوران برای دورهمی های دوستانه و یا ملاقات های کاری بسیار مناسب می باشد و فضای خوبی دارد. این رستوران زیبا همه روزه برای وعده های ناهار و شام غذای آماده دارد که گردشگران تور سان سیتی می توانند از آن ها بهره ببرند. چیدمان و تزئین غذاهای این رستوران بسیار با سلیقه انجام می شود به طوری که اگر اشتهایی برای میل کردن غذا هم نداشته باشید، با دیدن غذاها، مشتاق می شوید تا از طعم آن ها تجربه کنید.
فضای رستوران نسبتا بزرگ بوده و میز و صندلی هایی چوبی در کنار هم چیده شده اند. بر روی ستون ها تابلوهای نقاشی زیبایی قرار دارد که جلوه خاصی به رستوران بخشیده است. لوسترهای موجود در رستوران هم نور خوبی به فضا بخشیده و هم سبب زیبایی دوچندان محیط گشته است. لازم به ذکر است که بگوییم رستوران کازابلا مجهز به دوربین مدار بسته بوده و در صورت نیاز میهمانان یا گردشگران تور آفریقای جنوبی می توانند به مدیریت رستوران مراجعه کرده و از او بخواهند که دوربین ها را مجددا بازنگری کند. 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر