رستوران جکتس

شهر آمستردام واقع در کشور هلند، یکی از شهر های مهم و پرطرفدار در این کشور می باشد. این شهر زیبا در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است، همین امر سبب شده سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از این شهر، تور آمستردام را در برنامه سفر خود قرار دهند. در این شهر رستوران های متنوع بسیاری وجود دارد. یکی از رستوران های مناسب در این شهر رستوران جکتس می باشد. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با رستوران جکتس در اختیار شما قرار دهیم.
رستوران جکتس در یکی از مناطق مناسب در شهر آمستردام واقع شده است. هدف از تاسیس این رستوران ارائه غذا های خوش طعم و با کیفیت بوده است. گردشگران تور آمستردام لازم است بدانند که قیمت غذا های موجود در این رستوران بسیار مناسب می باشد. از دلایل محبوبیت رستوران جکتس می توان به یکی از غذا های آن به نام سیب زمینی پخته اشاره کرد. این غذا یکی از محبوب ترین خوراکی های موجود در این رستوران بوده و اکثر گردشگران تور هلند برای صرف این غذا به رستوران جکتس مراجعه می کنند. منو این رستوران دارای غذا های بسیار متنوعی بوده و همچنین برای افراد گیاه خوار نیز غذا های بسیاری دارد.
فضای داخلی این رستوران دارای طراحی زیبا و جالبی می باشد، همچنین رستوران جکتس غذا ها و نوشیدنی های متنوع محلی و بین المللی را در ظرف های زیبا با طرح های بسیار جالبی برای گردشگران تور آمستردام در سه وعده ناهار، میان وعده و شام سرو می کند. از امکانات موجود در این رستوران می توان به دلیوری غذا، فضای باز، فضای بسته، صندلی های راحت و اینترنت رایگان اشاره کرد. همچنین افراد برای پرداخت هزینه ی صرف غذا در این رستوران می توانند از مستر کارت و ویزا کارت استفاده کنند.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما