رستوران بلوار قدیمی

شهر باتومی یکی از مقاصد گردشگری بسیار جذاب و محبوب برای سفر دوستان است که تمایل زیادی دارند تا حداقل یک بار هم که شده از آن بازدید کنند. در این شهر رستوران های بی شماری وجود دارد که هر یک به دلیل داشتن ویژگی های خاص، طرفدارانی پیدا کرده است. رستوران بلوار قدیمی یکی از بهترین رستوران های این شهر می باشد.
در این رستوران انواع غذاهای بومی و بین المللی با کیفیتی مطلوب سرو می شود که نظر گردشگران تور باتومی را به خود جلب می کند. خوب است بدانید که حتی افرادی که گیاهخوار هستند نیز می توانند از غذاهای متنوع گیاهی رستوران بلوار قدیمی بهره ببرند.
در رستوران بلوار قدیمی باتومی تمامی غذاها با استفاده از مواد اولیه تازه تهیه می شوند و همین امر دلیل بر پرطرفدار بودن این رستوران شده است. در این رستوران موسیقی زنده نیز پخش می شود که فضایی لطیف و رمانتیک را به وجود می آورد. سطح قیمت ها در رستوران بلوار کمی بالا بوده، ولی کیفیت و طعم بسیار خوب غذاها سبب می شود که میهمانان و گردشگران تور باتومی چشم بر روی این گرانی ببندند.
رستوران بلوار قدیمی در هر زمانی از سال که شما مراجعه کنید، مملو از مشتری است، پس شما گردشگران تور باتومی در نظر داشته باشید که اگر در زمان های پر توریست و شلوغ سال قصد صرف غذا در این رستوران دلنشین را دارید، بهتر است که کمی زودتر به رستوران بروید تا بتوانید جایی برای نشستن و غذا خوردن پیدا کنید.
چیدمان این رستوران نیمه کلاسیک و در عین حال شیک می باشد. وجود گل های مصنوعی رنگارنگ بر روی میزها بر زیبایی فضای داخلی این رستوران افزوده و سبب دل انگیز شدن این فضا شده است. برخی از دسرها بر روی میزی در بخش مرکزی رستوران چیده شده که میهمانان و گردشگران تور گرجستان به دلخواه می توانند از آن ها میل کنند. 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران بلوار قدیمی
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور باتومی بهمن 98
3 شب
تابان
سفر آرا گیتی
11 بهمن - 28 بهمن

تور باتومی 4 و 11 بهمن 98
3 شب
تابان
آیسو سفر پارسه
4 بهمن - 14 بهمن

تور باتومی 7 دی و 14 بهمن 98
4 شب
تابان
هورگشت پارس
14 بهمن - 18 دی

تور باتومی 4 بهمن 98
3 شب
تابان
افق بال فرشتگان
4 بهمن - 7 بهمن

تور باتومی 4 بهمن 98
3 شب
تابان
آریو پرواز
4 بهمن - 7 بهمن

تور باتومی 7 و14 بهمن 98
4 شب
تابان
قصر شایان
7 بهمن - 18 بهمن

تور باتومی 7 و 14 و 21 بهمن 98
4 شب
تابان
سفر آرا گیتی
14 بهمن - 25 بهمن

تور باتومی 7 بهمن 98
4 شب
تابان
آریو پرواز
7 بهمن - 11 بهمن

تور باتومی 4 بهمن 98
3 شب
تابان
مهلا گشت آسمان
4 بهمن - 7 بهمن

تور باتومی 4 و 11 بهمن 98
3 شب
تابان
هورگشت پارس
4 بهمن - 14 بهمن