رستوران ساتانگراک

شهر پاتایا یکی از مقاصد مهم گردشگری است که در سال های اخیر مورد توجه جهانگردان زیادی قرار گرفته است. این شهر افزون بر جاذبه های گردشگری زیبا رستوران های زیادی دارد که انواع غذاهای بومی و بین المللی را سرو می کنند که در این بین می توان از رستوران ساتانگراک نام برد. رستوران ساتانگراک یک رستوران دریایی زیبا و کوچک می باشد که همواره مورد استقبال تعداد زیادی از گردشگران تور پاتایا قرار گرفته است به طوری که چند سال متوالی جایزه برترین رستوران گردشگری را در کشور تایلند تصاحب کرده است. رستوران ساتانگراک غذاهای دریایی لذیذ و خوش طعمی طبخ می کند که این امر موجب گشته تا این رستوران نزد افراد بومی هم محبوبیت زیادی پیدا کند.
یکی از غذاهای منحصر به فرد و خاصی که رستوران ساتانگراک برای مشتریان و گردشگران تور پاتایا سرو می کند "کلم سرخ شده با سس ماهی" می باشد که طعم بی نظیری دارد. البته لازم به ذکر است که تمامی غذاهای رستوران ساتانگراک قیمتی به نسبت ارزان تر و مقرون به صرفه تر از سایر رستوران های منطقه دارند و گردشگران تور تایلند می توانند با قیمت مناسب غذایی دلچسب را تجربه کنند. لازم است بدانید که تمامی غذاهایی که در این رستوران طبخ می شود تازه بوده و از مواد غذایی باکیفیتی درست می شوند.
موقعیت مکانی رستوران ساتانگراک یکی دیگر از دلایلی است که این رستوران را مورد مقبولیت عامه مردم قرار داده است. این رستوران در مکانی سرسبز و در جوار جاده ساحلی تایلند قرار گرفته که مشتریان را به وجد می آورد. ساعت کاری این رستوران در روزهای  2شنبه تا 5 شنبه از 12 ظهر تا 24 است و در روزهای جمعه و شنبه و 1 شنبه از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد می باشد که گردشگران تور پاتایا می توانند غذایی خوشمزه را در آن تجربه کنند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران ساتانگراک

ژوبین 26 دی 97
0
من رفتم رستوران ساتانگراک اما کلم سرخ شده با سس ماهیش رو اصلا دوست نداشتم. البته سلیقه هم هست چون خانمم خیلی خوشش اومد
فرنوش 10 تیر 97
3
من توی سفرم به پاتایا می خواستم به رستوران ساتانگراک برم منتهی شانس بد ما رستوران تعمیرات داشتو بسته بود دیگه نرفتیم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما