امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به رستوران کپیتال ام

رستوران کپیتال ام

شهر پکن در سال های اخیر به یکی از مقاصد گردشگری محبوب نزد گردشگران ایرانی ‏تبدیل شده است و سالانه افراد زیادی با تور پکن به این شهر سفر می کنند. ما در این ‏مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با یکی از بهترین رستوران های این شهر که رستوران ‏کپیتال ام می باشد، در اختیار گردشگران تور پکن و همچنین کاربران سایت لحظه آخر ‏قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا با این رستوران لوکس آشنا شوید.
رستوران کپیتال ام در نزدیکی شهر ممنوعه واقع شده است و گردشگرانی که برای صرف ‏غذا به این رستوران می روند می توانند نمایی بی نظیر از شهر ممنوعه را مشاهده کنند.
شاهد بهترین نکته در رابطه با رستوران کپیتال ام دکوراسیون داخلی بسیار زیبا و منحصر ‏به فرد آن می باشد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. ‏
اگر قصد سفر با تور پکن و رفتن به این رستوران را دارید باید بدانید که رفتار پرسنل ‏رستوران کاملا حرفه ای و مودبانه می باشد همچنین لازم به ذکر است که تمامی پرسنل ‏کپیتال ام به زبان انگلیسی مسلط اند و گردشگران مشکلی در برقراری ارتباط با آن ها ‏نخواهند داشت.
در منوی رستوران کپیتال ام انواع غذا های چینی و بین المللی به چشم می خورد ‏همچنین خوب است بدانید که در این رستوران غذای ویژه گیاه خواران نیز سرو می ‏شود.
کیفیت بالا غذا های این رستوران و همچنین فضای بسیار لوکس و مدرن آن باعث شده ‏تا رستوران کپیتال ام دارای منویی گران قیمت باشد اما با وجود این موضوع همچنان ‏این رستوران از محبوبیت بالایی برخوردار است چرا که آشپز های آن در طبخ غذا ها از ‏تازه ترین و بهترین مواد اولیه استفاده می کنند.
امیدواریم مطالعه این مقاله در سفر به شهر پکن برای گردشگران تور پکن مفید واقع شود

نظرات مردم درباره رستوران کپیتال ام

تیکا 4 مهر 97
1
تو رستوران کپیتال ام می تونید انواع غذا ها رو با تازه ترین مواد غذایی نوش جان کنید
درج نظر