رستوران هاکاسان

شهر ابوظبی واقع در کشور امارات، منطقه ای شیخ نشین در این کشور می باشد. شهر ابوظبی در سال های اخیر پشرفت چشمگیری داشته است. سالانه میلیون ها گردشگر از سر تا سر جهان برای بازدید و تفریح به این شهر سفر می کنند. شهر ابوظبی دارای رستوران های متنوعی است، یکی از رستوران های لوکس و با کیفیت این شهر، رستوران هاکاسان می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی رستوران هاکاسان بپردازیم.
رستوران هاکاسان (Hakkasan) در سال 2010 میلادی در هتل امارات پالاس افتتاح شده است. این رستوران بدلیل حضور در این هتل بسیار پیشرفت کرده و مشتریان بسیاری دارد. کیفیت خدمات این رستوران در بالاترین حد ممکن می باشند. تمام گردشگران تور ابوظبی که به این رستوران مراجعه می کنند از کیفیت و طعم غذا های آن رضایت کامل دارند. کارکنان رستوران هاکاسان بهترین خدمات را با رویی خوش به مشتریان رستوران ارائه می دهند. طعم غذا های رستوران در بهترین حالت ممکن می باشد، همچنین گردشگران تور ابوظبی می توانند از انواع آبمیوه های طبیعی و دسر های خوش طعم این رستوران استفاده کنند. منو این رستوران بسیار کامل بوده و می توانید پیش غذا، غذای اصلی و دسر مورد علاقه خود را از میان 100 ها مدل غذای آسیایی و چینی سفارش دهید. همچنین غذا های گیاهی هم در منو این رستوران وجود دارند. این رستوران در 4 وعده صبحانه، نهار، شام و نیمه شب برای مشتریان خود غذا سرو می کند.
طراحی داخل این رستوران بسیار لوکس و جذاب بوده و در ساخت دکور آن بیشتر از چوب استفاده شده و نمای بسیار زیبایی از شهر ابوظبی از درون این رستوران قابل مشاهده است. همچنین تعدادی از میز و صندلی های رستوران در فضای باز قرار دارند.
هزینه صرف غذا در این رستوران کمی بالا بوده اما ارزش یکبار امتحان را دارد.
آدرس رستوران هاکاسان: ابوظبی، خیابان کورنیش، هتل امارات پالاس، رستوران هاکاسان
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران هاکاسان

زند 4 مهر 97
1
رستوران هاکاسان از نظر کیفیت بالا ترین حد ممکن هست و کاملا رستوران لوکسی می باشد
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر