رستوران ایزون

شهر دبی سالانه میزبان تعداد زیادی از توریست های دنیا می باشد و خدمات رفاهی ‏گردشگری نظیر انواع هتل ها، کافه ها و رستوران ها را در خود جای داده است. در این ‏مقاله قصد داریم رستوران ایزون (‏Eauzone‏)‏‎ ‎که یکی از بهترین رستوران های شهر زیبا و ‏توریستی دبی می باشد را معرفی کنیم. 
ایزون (‏Eauzone‏) رستورانی بسیار شیک و مدرن می باشد که در منطقه رویال میریج ‏‏(‏Royal Mirage‏) شهر دبی واقع شده است و از محبوبیت زیادی در میان مردم و ‏گردشگران شهر دبی برخوردار است. 
در منوی رستوران ایزون (‏Eauzone‏) انواع غذا های آسیایی به چشم می خورد و غذا ‏هایی که در این رستوران سرو می شوند همگی بسیار خوش طعم و با کیفیت هستند ‏اگر قصد سفر با تور دبی را دارید خوردن یک وعده غذایی را در این رستوران لوکس را ‏فراموش نکنید.  
در مقابل ساختمان رستوران ایزون (‏Eauzone‏) استخری وجود دارد که از میان آن راه ‏رویی برای رسیدن به رستوران تعبیه شده که نمایی زیبا به رستوران بخشده است ‏همچنین معماری داخلی و فضای این رستوران به گونه ای است که نظر هر بیننده ای را ‏به خود جلب کرده و حس آرامش را به گردشگران تور دبی القا می کند. نکته جالب توجه ‏در رابطه با رستوران ایزون (‏Eauzone‏) رفتار حرفه ای و مودبانه پرسنل و همچنین تسلط ‏آن ها به زبان انگلیسی می باشد. به طور کلی رستوران ایزون (‏Eauzone‏) با دارا بودن ‏فضای بسیار زیبا و رویایی، پرسنل حرفه ای و مسلط و همچنین غذا های بسیار لذیذ ‏توانسته تا حد بسیار زیادی رضایت گردشگران تور دبی را جلب کند و اغلب آن ها صرف ‏غذا در این رستوران را پیشنهاد می کنند. همچنین لازم به ذکر است با توجه به کیفیت ‏بالای غذا ها همچنین خدمات این رستوران لوکس باید انتظار منویی گران قیمت را ‏داشته باشید.‏

نظرات مردم درباره رستوران ایزون

اورنگ 4 مهر 97
1
رستوران ایزون بی نهایت رستوران گرونی هست توی دبی پس انتظار دریافت صورت حساب بالا رو داشته باشید و به هیچ عنوان شوکه نشید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای دبی

تور دبی 16 اسفند 98
4 شب
ماهان
ندا پرواز
16 اسفند - 20 اسفند

تور دبی 10 و 13 اسفند 98
3 شب
Air Arabia Airline
آرشین پرواز
10 اسفند - 16 اسفند

تور دبی نوروز99
5 شب
flydubai Airline
دانیار سفر پارسیان
27 اسفند - 17 فروردین

تور دبی 8 فروردین 99
4 شب
Air Arabia Airline
کهن آکام پارسیان
8 فروردین - 12 فروردین

تور دبی پرواز ماهان
5 شب
ماهان
ندا پرواز
25 اسفند - 5 فروردین

تور دبی 10 و 11 اسفند 98
3 شب
ایران ایر
کاخ سپید ملل
10 اسفند - 14 اسفند

تور دبی نوروز 99
4 شب
ماهان
ارزین سیر ایرانیان
28 اسفند - 4 فروردین

تور دبی ویژه نوروز ۹۹
5 شب
ماهان
سیف گشت
27 اسفند - 17 فروردین

تور دبی نوروز 99
5 شب
ایران ایر
اوج ماندگار
27 اسفند - 10 فروردین

تور دبی 25 و 27 اسفند 98 و 1 فروردین 99
5 شب
ماهان
گلبرگ سیر
25 اسفند - 6 فروردین