رستوران فابیوس

رستوران فابیوس یک رستوران ایتالیایی در شهر وین است که منوی آن ایتالیایی است و شهرت زیادی در این شهر دارد. شیوه های غذایی و آشپزی در کشور اتریش بسیار توانگر است و رستوران های اتریش از روش طبخ غذایی اتریشی  اعتبار و رونق قابل توجه ای به دست آورده اند. رستوران های وین، معمولا غذاهای اصیل و غذاهایی که طبخ آن ها در خانه امکان پذیر نیست را ارائه می دهند.
 تنوع غذایی رستوران فابیوس به قدری بالاست که هر نوع سلیقه ای را در بر می گیرد. غذاهای این رستوران کیفیت بالایی دارند و گردشگران می توانند در سفر خود، به این رستوران سر بزنند و از غذاهای لذیذ آن لذت ببرند.
یکی از غذاهای معروف و خوش طعم رستوران فابیوس “primi e secondi” نام دارد که غذا ویژه سرآشپز است و بسیار لذیذ و خوشمزه می باشد و مورد توجه گردشگران تور اتریش قرار گرفته است.
طراحی داخلی حیرت انگیز رستوران فابیوس بسیار شیک است و سر هر میزی یک درخت کام کوات قرار دارد که جلوه زیبایی به آن بخشیده و فضایی روح نواز را به وجود آورده است و از این حیث نزد مردم این شهر و توریست ها شناخته شده است.
تعداد میز و صندلی های این رستوران نسبتا زیاد است و شما آزادانه می توانید انتخاب کنید که در کدام قسمت بشینید. صندلی های رستوران فابیوس روکش های چرمی درجه یک دارد و نمای آن چوبی است. این رستوران دارای نورپردازی مناسب و خوشایندی می باشد که آن را در زمره رستوران های با کلاس شهر وین قرار داده است. در رستوران فابیوس انواع غذاها و نوشیدنی های گوناگون سرو می شود و توریست های تور اتریش می توانند از آن ها لذت ببرند. ظروفی که غذاهای این رستوران در آن ها سرو می شود بسیار تمیز و شیک هستند. پرسنل این رستوران بسیار خوش رفتار و مودب هستند و برخوردی مناسب و شایسته دارند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران فابیوس

فرداد 4 مهر 97
3
به جرات می تونم بگم رستوران فابیوس با هر نوع سلیقه و ذائقه ای جور در میاد و همه از این رستوران راضی بیرون میان
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر