رستوران وودنیکا

رستوران وودنیکا در منطقه دیرینه بلگراد واقع شده است. بلگراد مرکز و پایتخت کشور صربستان می باشد و شهری تاریخی و خوش منظر است که علاوه بر جاذبه های گردشگری زیادی که دارد، رستوران ها و کافه های بسیاری هم دارد که در آن ها غذاهای خوش مزه و لذیذی سرو می شود. رستوران وودنیکا انواع غذاهای محلی و بین المللی را در منوی خود گنجانده است و شما با مراجعه به این رستوران می توانید تجربه ای بی نظیر را رقم بزنید. رستوران وودنیکا غذاهای دریایی و ماهی های بسیار خوشمزه ای دارد و از این حیث در منطقه زبانزد می باشد. در شهر بلگراد رستوران وودنیکا، تنها رستورانی است که خاویار سفید سرو می کند. سرآشپزان این رستوران غذاهای خود را با تاثیر پذیری از آشپزی بالکان طبخ می کنند.
رستوران وودنیکا فضا ساده و بی آلایشی دارد و از میز و صندلی های چوبی تشکیل شده  که جوی صمیمی را حاکم کرده است. روی این میزها گلدان های کوچکی از گل وجود دارد که باعث شده فضا رمانتیکی را بسازد. سقف رستوران وودنیکا نیز چوبی است و لوسترهای زیبایی از آن آویخته شده و تعداد این لوسترها به گونه ای است که نوری دلنشین را به فضا رستوران بخشیده است.
دیوارهای این رستوران از سنگ های زیبایی تشکیل شده که نظر هر بیننده ای را جلب می کند. این دیوارهای سنگی با تابلوهایی چشم نواز مزین گردیده است.
فضا این رستوران متراژ خیلی بزرگی ندارد و همین مسئله باعث صمیمیت این رستوران گردیده است. در فضای داخلی این رستوران ستون هایی چوبی قرار دارد که به استحکام آن کمک می کند. همچنین شومینه تزئینیی در انتهای آن قرار دارد که جلوه خوبی به رستوران وودنیکا بخشیده است. پیشنهاد می کنیم اگر قصد سفر به تور صربستان را در برنامه های خود دارید، حتما به این رستوران زیبا سر بزنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران وودنیکا

فروهر 4 مهر 97
4
دروغ چرا رستوران وودنیکا با سلیقه ی من زیاد جور نبود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر