رستوران آسکاکووسکا پانوراما

📅 انتشار : 1396/09/22 📅 بروزرسانی : 1401/11/09 ⏱ مطالعه : 3 دقیقه بازدید : 494
رستوران آسکاکووسکا پانوراما
آدرس رستوران آسکاکووسکا پانوراما
عکس رستوران آسکاکووسکا پانوراما
این رستوران چیزی فراتر از یک غذاخوری ساده است. مواقعی که شما در این رستوران غذا میل می کنید، این احساس را دارید که در موزه قوم نگاری منطقه پلوودیو شسته اید. این رستوران از آنجایی که در بالای یک تپه قرار گرفته است از موقعیت مکانی بسیار زیبایی برخوردار است. هنگامی که شما در رستوران آسکاکووسکا پانوراما غذا میل می کنید، می توانید از چشم اندازهای زیبا و دیدنی شهر وارنا نیز لذت ببرید. صاحب این رستوران شیک از اشیای زینتی بسیار زیبا و همچنین وسایل گوناگون مرتبط با فرهنگ و هنر کشور بلغارستان، در تزئین و چیدمان این رستوران زیبا و بی نظیر، مورد استفاده قرار داده است. در این رستوران پرسنل و کارکنان، از لباس های بسیار شیک به عنوان لباس فرم استفاده می کنند که این نوع لباس پوشیدن کارکنان در نوع خود بی نظیر است. منوی رستوران آسکاکووسکا پانوراما بسیار خاص و بی نظیر است.

منو رستوران آسکاکووسکا پانوراما

این منو شامل: غذاهای سنتی بلغاری و همچنین دیگر غذاهای خاص محلی می شود که در کشور بلغارستان به دشواری می توانید آنها را بیابید و معمولا، غیرممکن است که از این غذاها در سایر رستوران های بلغارستان پیدا کنید. در رستوران آسکاکووسکا پانوراما نوشیدنی نیز برای گردشگران تور بلغارستان سرو می شود که این نوشیدنی ها شامل : شربت گلاب، بهار نارنج و شربت های متعدد دیگر می شود. میهمانان عزیز و گرامی می توانند، منوی این رستوران بی نظیر را به آرامی و در آرامش مشاهده کنند، چرا که هر غذایی که در این منو معرفی شده است، توضیحاتی نیز درباره تاریخچه آن غذا به چشم می خورد.
سفر به کشور سرسبز اروپایی با جاذبه‌های دیدنی و سواحل جذاب!
این رستوران در فاصله ی بسیار کمی از شهر وارنا که یکی از شهرهای دیدنی و بسیار خوش آب و هوا در بلغارستان می باشد، قرار دارد. یکی از منظره های دیدنی در این رستوران غروب طلایی و رو به دریای آن می باشد. یکی از بارزترین ویژگی های این رستوران، این است که می توان با یک خط تاکسی سوار شدن خود را از شهر وارنا به اینجا رساند. رستوران آسکاکووسکا پانوراما با گونه های گیاهی بسیار زیبا پوشیده شده است و همچنین بر روی میزهای آن نیز از گل های لیلیوم استفاده شده است. در این رستوران، در سال های نه چندان دور، غذاهای سنتی ایرانی، مکزیکی، ژاپنی و غذاهای مدیترانه ای نیز سرو می شده است که گردشگران تور بلغارستان با مراجعه به این رستوران می توانستند غذاهایی که باب میلشان می باشند را میل نمایند. ساعت کاری رستوران آسکاکووسکا پانوراما هر روز صبح از ساعت 8:30 تا پاسی از شب که مهمان ها حضور دارند می باشد. در پایان به گردشگران عزیز و گرامی توصیه می کنم زمانی که به کشور بلغارستان سفر میکنند، حتما از این رستوران دیدن کرده و از غذاهای خوشمزه و بسیار لذیذ آن میل نمایند. 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 3.9 از 5 | از 100 کاربران به رستوران آسکاکووسکا پانوراما