رستوران چوراسکاریا

رستوران چوراسکاریا، یکی از با سابقه ترین و بهترین رستوران های برزیل محسوب می شود که دارای قدمت بسیاری است. رستوران چوراسکاریا به دلیل کیفیت بالای غذایی خود، در بین مردم محلی برزیل و همچنین گردشگران تور برزیل از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.
دیوارهای رستوران چوراسکاریا از طرح های قدیمی، عکس های سیاه و سفید که مربوط به زمان های گذشته می شود پوشانده شده است. تمام دیوارهای این رستوران زیبا از چوب هایی طراحی شده است، به غیر از یک دیوار که از جنس شیشه است. در سرتا سر این رستوران، لوسترهای عظیمی قرار دارد که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.
میزهای رستوران چوراسکاریا به شکل دایره ای چیده شده اند که مشتریان بتوانند به راحتی غذای خود را میل کنند. این رستوران زیبا برای اینکه از طرح هایی قدیمی در طراحی و دیزاین خود استفاده کند، پیت های نفتی خیلی قدیمی را برای گرم نگه داشتن غذا، در بین میزها و صندلی های خود قرار داده است که بیشتر مورد توجه گردشگران تور برزیل قرار بگیرد.
یکی از دلایل مشهور بودن رستوران چوراسکاریا در کشور برزیل این است که پیش خدمتان هنگام ورود شما به این رستوران، کباب های مخصوصی را در ابتدا برای شما عزیزان سرو می کند.

از غذا های معروف این رستوران ماهی گوشتی منطقه آمازون و گوشت گاو به همراه لایه نازکی از چربی می باشد که می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای گردشگران تور برزیل باشد.
علاوه بر غذاهای متنوع در این رستوران نوشیدنی های متفاوتی نیز سرو می شود. در این رستوران همراه با غذا، دسرهای متنوع با نام ژولیت و رومیو سرو می شود که مخلوطی از بهترین شربت پنیر سفید و سس سفید گواوا می باشد. تمام غذاهای این رستوران با پرچم برزیل تزئین شده است که برای گردشگران تور برزیل قابل توجه است.
رستوران چوراسکاریا شامل طبقات زیادی می باشد، از این رو می تواند پذیرای میهمانان بسیار زیادی در این مجموعه زیبا و دیدنی باشد.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران چوراسکاریا

نگین 19 آذر 96
3
این رستوران باب ذائقه ما ایرانی ها است
شهین 19 آذر 96
4
سلام رستوران چوراسکوریا دقیقا کجاست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر