رستوران جیوسپ گریل

رستوران های هر کشور توریستی برای گردشگران در جایگاه ویژه قرار دارد که مورد توجه گردشگران است. در این قسمت در لحظه آخر می خواهیم در مورد یکی از محبوب ترین رستوران های برزیل به نام رستوران جیوسپ گریل صحبت کنیم که میل کردن غذا در این رستوران فوق العاده خالی از لطف نمی باشد به خصوص برای توریست هایی که علاقه ی زیادی به تست کردن غذا های متنوع و جدید دارند این رستوران پیشنهاد ویژه ای می باشد.
دکوراسیون داخلی رستوران جیوسپ گریل کاملا هوشمندانه طراحی شده است که هر بیننده ای را به سمت خود می کشاند.اگر با کودکان خوتان به این رستوران می روید خیالتان راحت باشد در قسمتی از رستوران محلی در نظر گرفته شده  است که کودکانتان به راحتی می توانند بازی کنند. سبک منوی این رستوران به سبک های آرژانتینی ، برزیلی ، استیک و جنوب آمریکایی می باشد که پاسخگوی هر نوع ذائقه ای است. به طور کلی غذا های برزیلی بیش تر از گوشت تشکیل شده است و سلیقه غذایی مردمان برزیل به ذائقه ایرانیان نزدیک می باشد به همین دلیل می توانید بدون تردید بیش تر غذا های برزیلی را میل کنید.
رستوران جیوسپ گریل وعده های غذایی نهار و شام را برای مشتریان خود سرو می کند و در روز های دوشنبه و پنجشنبه ها از ساعت 12 الی 16 و 19 الی 23 ، در جمعه ها و شنبه ها از ساعت 12 الی 24 و همچینی در روز تعطیل یکشنبه ها از ساعت 12 الی 23 آماده پذیرایی مشتریان خود می باشد.قابل توجه گردشگران تور برزیل ، میانگین قیمت غذا در این رستوران بالای 100 رئال و گران می باشد.
پیشنهاد می کنیم اگر به رستوران جیوسپ گریل می روید بدون خوردن استیک های مخصوصش به هیچ عنوان ا ز این رستوران بیرون نیاید.
آدرس جیوسپ گریل : برزیل ، ریو ، لبنون  بارتلومیو میتره 370
شماره تماس رستوران : 3055 2249 21 55+
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره رستوران جیوسپ گریل

شوکا 3 مهر 97
4
پرسنل رستوران جیوسپ گریلبی نهایت بی ادب و اصلا به کارشون وارد نیستند
درج نظر